آخرین اخبار
کد خبر: ۳۱۶۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۹
یک ابتکار ناب از یک گروه مردمی:
گروه اقتصادي مجتهدزاده در مشهد با توجه به خط مشي اعتقادي خود، امكاناتي دارد كه به صورت رایگان، در اختیار نیروهای ارزشی و مجموعه‌های هم‌فکر و هم‌راستا با انقلاب اسلامی قرار می‌دهد.

به گزارش پایگاه 598 ، مدیر فرهنگی مجموعه اقتصادی مجتهدزاده در گفت‌وگو با حلقه وصل اظهار داشت: از 22 بهمن سال 92 این فست‌فود افتتاح شد. نام آن را تالی گذاشتیم که برگرفته از یکی از القاب حضرت صاحب الامر(عج) در زیارت آل یاسین است.

وی افزود: حدود یک سال و نیم گذشته آقای مجتهدزاده، مدیر مجموعه به این نتیجه رسیدند که جای یک فست فود که با فضای اسلامی همخوانی داشته باشد، در شهر مشهد خالی است. این بود که فست فود تالی را افتتاح کردیم که تنوع محصول هم داریم. انواع پیتزا و کنتاکی و...را اینجا به مشتری عرضه می‌کنیم.ضمن اینکه فضایی فراهم شد تا عده‌ای از جوانان هم مشغول به کار شوند.

رضا غریبی ادامه داد: تلاش بر این بود که اینجا فضایی باشد که افراد مذهبی برای حضور در آن راحت‌تر باشند و فضای خانوادگی داشته باشیم. با راه‌اندازی این فست فود حتی روحانی‌ها هم به این مکان رفت و آمد دارند و حضورشان بسیار پررنگ است.

وی با اشاره به طیف متنوع مخاطبین این فست فود بیان کرد: بسیاری از خانواده‌هایی که ظاهر مذهبی ندارند هم از مشتری‌های ما هستند. خانم‌هایی که چندان به حجاب مقید نیستند، بدون اینکه ما بخواهیم یا حتی نوشته‌ای در محیط رستوران زده باشیم خودشان با چادر وارد رستوران می‌شوند. این محیط بسیار مورد پسند خانواده‌های مشهدی، به خصوص خانواده‌های مذهبی است. در برگه‌های نظرسنجی که به مشتریان‌ دادیم احساس رضایت از محیط و امنیت را مطرح کرده بودند.

مدیر فرهنگی مجموعه اقتصادی مجتهدزاده تصریح کرد: ما علاوه بر ارائه سرویس به مشتریان، فعالیت‌های فرهنگی نیز در این مجموعه داریم. از جمله برنامه‌های ما در کنار فروش فست فود، فروش کتاب به خصوص کتاب کودک است که بسیار مورد استقبال واقع شد.

وی افزود:  از دیگران برنامه‌های ما اکران فیلم‌های جشنواره عمار در زمان جشنواره است. البته با رایزنی‌هایی که با آقای وحید جلیلی داشتیم بنا داریم اکران این فیلم‌ها را در طول سال نیز داشته باشیم. علاوه بر اینها ما داخل فست‌فود گالری نیز راه‌اندازی کرده‌ایم و هدفمان از این کار فروش آثار ملی- اسلامی به اقشار مختلف جامعه است.

غریبی ادامه داد: گروه مجتهدزاده علاوه بر فست فود سه شعبه هایپر مارکت نیز دارد و درحال حاضر دو شعبه دیگر نیز در حال راه اندازی است. هر شعبه از هایپرمارکت‌های ما در یک حوزه فعالیت می‌کنند. شعبه یک روی مساله حجاب، شعبه دو سبک زندگی و شعبه سه فلسطین. مطالب و موضوعات مختلف را به صورت جمله یا عکس روی در و دیوار یا حتی برگه‌هایی که از قبل تهیه کرده‌ایم و در کیسه نایلون مشتری‌ها می‌گذاریم.

وی افزود: از حدود شش، هفت ماه قبل یک مجتمع خدماتی شامل کافی‌شاپ و کارواش نیز راه‌اندازی کردیم. در واقع مشتری‌های ما خوشه‌ای هستند. به این معنی که وقتی خدمات ما را در هایپرمارکت و فست‌فود دیدند و اظهار رضایت داشتند، مایل بودند سایر خدمات موردنیازشان را نیز ما برایشان تامین کنیم. از اینرو کارواش و کافی‌شاپ را هم راه‌اندازی کردیم.

به گزارش حلقه وصل ، در حال حاضر در مجموعه فست فود تالي اين گروه، يك سالن با فضايي حدود 300 متر مربع و داراي بيش از 120 ميز و صندلي وجود دارد كه براي برگزاری كلاس‌ها يا همايش‌هاي آموزشي، فرهنگي و... كه در راستاي خط فرهنگي مذكور باشد، مناسب است. لذا اين مجموعه آمادگي خود را اعلام مي دارد كه در صورت نياز هريك از فعالان فرهنگی براي موارد ذكر شده و يا موارد مشابه، در صورت تائيد فعالیتشان، اين سالن را به صورت رايگان در اختيار قرار دهد.

گفتنی است علاقه‌مندان درصورت تمایل به استفاده از فضای این فست‌فود می‌توانند با شماره‌های 09155112620  محسن كاتبي و يا 09150280496  رضا غريبي تماس بگیرند.

آدرس: فلكه برق ، خيابان بهار، بين بهار 10 و 12، فست‌فود تالي، تلفن: 38554455

گفتنی است فضای فست‌فود از ساعت 8 صبح تا اذان ظهر و نيز از ساعت 16 بعد از ظهر تا اذان مغرب قابل استفاده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: