آخرین اخبار
کد خبر: ۳۴۴۲۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰
از یمن و سوریه تا سرزمین منا؛
به گزارش پایگاه 598، رضا رستمی در "رهروان ولایت" نوشت:
چه منکر و مصیبتی بالاتر از این که حرم امن الهی در اختیار (البته باید گفت در اشغال) کسانی باشد که خودشان عامل اصلی ناامنی برای مسلمانان هستند؟! همان‌ها که حتی آداب ابتدایی اسلام را هم نمی‌دانند و با داخل کعبه با کفش نماز می‌خوانند![۱] همان‌ها که بطور علنی بر سر سفره‌ی شراب کافران حاضر می‌شوند و خمر می‌نوشند![۲] همان‌ها که در خدمت و نوکری به دشمنان اسلام، سابقه‌ای طولانی دارند ولی زیارت و توسل را شرک می‌دانند![۳] همان‌ها که اندک خطری از جانب آنان، متوجه‌ی آمریکا و اسراییل نیست ولی در مواجهه با مسلمانان منطقه، بی‌رحم و خشن برخورد می‌کنند!

بی‌اعتنایی و اهمیت‌ندادن به جان مسلمانان،فقط منحصر در حوادثی مثل سقوط جرثقیل در مسجدالحرام و جان‌باختن جمع کثیری از مسلمانان در منا نمی‌شود بلکه آل‌سعود سابقه‌ای تاریک و ننگین در کشتن مسلمین دارد! در جنگ تحمیلی هشت ساله علیه ملت ایران، عربستان‌سعودی در یک نقش یک حامی تمام‌عیار برای صدام جانی، ظاهر شد. هواپیماهای جاسوسی آواکس که از آمریکا برای کمک اطلاعاتی به نیروهای بعثی، اعزام شده بودند در خاک عربستان مستقر بودند و اطلاعات آنها در اختیار نیروهای صدام قرار می‌گرفت. فروش نفت به نفع عراق و اعطای کمک‌های هنگفت مالی، از عوامل مهمی بود که سبب تقویت صدام علیه ایران می‌شد.[۴] امروز هم دست سران آل‌سعود به خون مسلمانان مظلوم آغشته است. سرکوب، اعدام و شکنجه‌ی مردم بی‌دفاع و بی‌سلاح بحرین که با دخالت مستقیم سعودی‌ها صورت گرفته و می‌گیرد سبب شده تا صدای آزادی‌خواهی این مردم مظلوم، شنیده نشود. یمن، عرصه‌ی دیگری برای سراغ‌گرفتن از وحشی‌گری‌ها و درنده‌خویی وهابی‌هاست. بیش از شش ماه است که شب و روز بر سر مردم یمن، بمب می‌ریزند. حتی در ماه رمضان و حتی در ماه‌های حرام هم جنگ را تعطیل نکردند. الان بیش از ۴۵۰۰ نقر در یمن کشته شده‌اند که بیشتر آن‌ها هم زن و کودک هستند و اغلب مناطق بمباران شده هم مراکز نظامی نیست بلکه زیرساخت‌های این کشور است. ایجاد و حمایت از گروه‌های تکفیری و تروریستی مثل «داعش» که عامل ناامنی فزاینده در کشورهای اسلامی بخصوص عراق و سوریه شده است هم یکی دیگر از جنایات این رژیم پادشاهی و متحجر است.[۵]
چیزی که واضح است اینکه رژیم آل‌سعود در قامت عامل اجرایی و بازوی عملیاتیِ دشمنان اسلام در منطقه‌ی حساس غرب آسیا عمل می‌کند و خواسته‌های آنان را جامه‌ی عمل می‌پوشاند و به همین دلیل است که در فاجعه‌ی اخیر منا -که هزاران مسلمان، به کام مرگ کشانده شدند- خبری از ژست دفاع از حقوق‌بشر از سوی مدعیان غربی نیست!
خادمانِ(!) دیروز و امروز حرمین شریفین کاملا هماهنگ با دشمنان اسلام عمل می‌کنند و دستشان به خون مسلمانان از ایران و یمن و سوریه و عراق تا سرزمین مقدس منا آلوده است!
 
پی‌نوشت:
[۱] نماز خواندن شاه سعودی در دل کعبه با کفش
[۲] خادمان خائن!
[۳] مشرکان مدعی شرک‌ستیزی!
[۴] حنارزوقی الصابغ -معاون وزیر دارایی عراق در دوران صدام- در خاطرات خود می‌نویسد: «ما در اواخر ماه اکتبر سال ۱۹۸۰یعنی ۲ ماه بعد از آغاز جنگ علیه ایران در هیاتی به ریاست وزیر دارایی، ثامر الشیخلی ماموریت داشتیم که طی یک روز مبلغ ۵/۶ میلیارد دلار وام بدون بهره جمع‌آوری کنیم. آن روز به فرودگاه نظامی الولید (در نزدیکی مرز اردن) رفتیم و با یک هواپیمای نظامی به «مقصد اول خودمان» یعنی جده عربستان حرکت کردیم. بعد از استقبال مسؤولان عربستانی به هتل «الحمراء» رفته و از آنجا به دفتر شیخ محمد ابوخلیل، وزیر دارایی عربستان رفته و با او ملاقات کردیم. همه چیز آماده بود، آن وزیر با ما یک قرارداد وام بدون بهره ۳ میلیارد دلاری را فورا امضا کرد.» «الصایغ» می‌افزاید: «عربستان‌سعودی با وجود اعطای وام، حمایت مالی از ما را برنداشت به طوری که هرگاه بانک مرکزی عراق دلار نداشت وزیر دارایی با شیخ «محمد ابوالخیل» وزیر دارایی عربستان تماس می‌گرفت و او فورا مبلغی که معمولا بین ۴۰۰ الی ۶۰۰ میلیون دلار بود به بانک مرکزی عراق حواله می‌کرد.»
[۵] گاردین: نمی‌توان منکر نقش عربستان در ایجاد داعش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: