آخرین اخبار
کد خبر: ۳۵۵۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۰
بازیکنان استقلال با توجه به شرایط نامساعد منصور پورحیدری مرتبا پیگیر وضعیت سلامت او در تمرین امروز بودند.
به گزارش پایگاه 598، تمرین ظهر امروز استقلال پس از پیروزی یک بر صفر مقابل صبای قم در هفته پانزدهم لیگ در کمپ زنده یاد ناصرحجازی و در یک هوای سرد برگزار شد.

پرویز مظلومی سرمربی استقلال به همراه سیروس دین محمدی، میثم مجیدی و یعقوب کریمی غایبین تمرین امروز بودند. حدود ۲۰ تماشاگر که ۱۰ نفر آنها را بانوان تشکیل می دادند در کمپ حاضر بوده و به تماشای بازی نشسته و با بازیکنان عکس گرفتند.

* مجید صالح قبل از شروع تمرین و در رختکن دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و سپس در بیرون از رختکن نیز گفتگوی اختصاصی را با  رحمتی انجام داد.

* به علت بارش باران در روزهای اخیر بازیکنان استقلال همانند روزهای گذشته تنها توانستند در نیمی از زمین تمرین کنند زیرا نیم دیگر آن را پوشید از کاور بود.

* پس از صحبت های صالح با بازیکنان، آنها بدنهای خود را گرم کرده و سپس نفراتی که روز گذشته مقابل صبای قم به طور کامل به میدان رفته بودند پس از ۳۰ تمرین کمپ را ترک کرده و به سونا و استخر رفتند و سایر بازیکنان زیر نظر صالح و محمد نوازی در قابل دو تیم صورتی و آبی یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند.

* بنا بر دستور کادر فنی، فردا تمرین استقلال تعطیل است و این تیم از روز یکشنبه تمریناتش را جهت دیدار برابر تراکتورسازی تبریز از مرحله نهایی جام حذفی ادامه خواهد داد.

* تیم فوتبال استقلال تهران عصر روز سه شنبه و از ساعت ۱۵ در مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور در ورزشگاه یادگار امام تبریز میهمان تراکتورسازی خواهد بود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: