آخرین اخبار
کد خبر: ۴۰۶۲۷۶
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
هواداران استقلال خواسته های خود را در صفحه شخصی وزیر ورزش و جوانان مطرح می کنند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از خبرآنلاین، نتایج ضعیف استقلال کاسه صبر هواداران این تیم را لبریز کرده است و علیرضا منصوریان به عنوان رهبر کادرفنی آبی ها این روزها بیشترین فشار را متحمل می شود.

 

اما نکته ای که می توان آن را به راحتی از رفتار هواداران استقلال فهمید این است که آن ها علیه سرمربی جوان خود موضع شدیدی ندارند و علت ناکامی ها و ضعف این تیم را که فقط به نیم فصل اول امسال بر نمی گردد و ریشه ای دو الی سه ساله دارد در مدیریت مدیرانی نالایق و بی کیفیت می دانند.

 

نکته ای که فرهاد مجیدی به عنوان یکی از محبوب ترین استقلالی ها در آخرین پست اینستاگرامش به آن اشاره کرد و خراب شدن همه کاسه کوزه ها بر سر منصوریان را بی انصافی دانست.

 

از همین رو و درست هنگامی که زمزمه هایی مبنی تغییر در سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال به گوش می رسد هواداران این تیم پر طرفدار پایتخت با هجومی مودبانه به صفحه اینستاگرام مسعود سلطانی فر - وزیر ورزش - از وی می خواهند تا علی فتح الله زاده را به سمت مدیر عاملی این باشگاه منصوب کند.

 

در زیر یکی از پست های وزیر ورزش بیش از 1000 عدد کامنت وجود دارد که بخش اعظم آن در مورد استقلال و مدیریت این تیم است. هواداران آبی یک پارچه و یک صدا در صفحه شخصی وزیر از حاجی فتح الله حمایت کرده اند تا بلکه بتوانند نظر مساعد وزیر را نسبت به چنین انتصاب و تغییری جلب نمایند.

 

استقلالی ها از وزیر خواسته اند تا به حرف آن ها گوش کند و فتح الله زاده که به زعم آن ها مدیری لایق و خوب است را جایگزین رضا افتخاری کند.

 

باید دید کشتی سردرگم استقلال- چه در بعد نتیجه گیری و فنی و چه در بعد مدیریتی - بالاخره به کجا خواهد رسید و این تیم که نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود، آیا می تواند روزهای خوش و آرام را در ادامه این فصل تجربه کند یا که خیر؟


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: