آخرین اخبار
کد خبر: ۴۱۸۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری گفته که وجود باندهای فاسد قدرت و ثروت، آقازاده‌ها و اخوی‌زاده‌ها که از رانت اطلاعات استفاده می‌کنند، مشکل کشور است.
به گزارش پایگاه 598، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (شنبه 26  فروردین) پس از ثبت‌نام در در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز با توکل به خدا و پشتوانه مردم پا به عرصه انتخابات گذاشته‌ام.

وی با بیان اینکه آمده‌ام پیام تغییر و تحول را به مردم نوید بدهم، ادامه داد: با حضور در صحنه انتخابات تغییر در نگرش‌ها و نگاه‌ها را دنبال می‌کنم.

این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: تغییر در زیرساخت‌های اجتماعی کشور و  معیشت مردم را  باور دارم، زیرا ایران کشوری ثروتمند است و بالاترین سرمایه امروز مردم هستند.

زاهدی با طرح این سوال که چرا با این ثروت گرفتار حاشیه‌نشینی و زاغه‌نشینی هستیم، گفت: وجود برخی مدیران ناکارآمد، باندهای فاسد قدرت و ثروت که مانند اختاپوس چنگ به منابع کشور انداخته‌اند، آقازاده‌ها و اخوی‌زاده‌ها که از رانت اطلاعات استفاده می‌کنند، امروز مشکل بزرگ کشور هستند.

وی با تاکید بر اینکه امروز کشور از فساد سیستمی رنج می‌برد، تصریح کرد: راه‌حل این مشکلات روی کار آمدن دولتی صادق، قانون محور و معتقد به خرد جمعی و دولتی بر آمده از مردم است.

نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه می‌توانیم نشاط را به جامعه برگردانیم و رونق اقتصادی ایجاد کنیم، افزود: هدفم تشکیل دولت تغییر و تحول است.

زاهدی با اشاره به برخی شبهات درباره سوابق تحصیلی خود، گفت: بنده دانشجوی ریاضی بودم و همواره در این زمینه مطالعه کرده‌ام، ریاضی‌دان نیستم، اما دانشجو و معلم  ریاضی هستم.

وی با اشاره به آخرین پیگیری‌ها درباره پرونده بورسیه‌ها، اظهار داشت: در مجلس همه می‌توانند اظهارنظر کنند و این نشان از  آزادی بیان در کشور است.

این داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: درمورد بورسیه‌ها در مجلس قبل تشکیل پرونده شد و وزارت علوم 3 سال قبل هیئتی را مشخص کرده بود و من نتایج جلسه را اعلام کرده بودم.

زاهدی در پاسخ به سئوالی درباره اینکه چرا به انتخاب جبهه مردمی پایبند نبودید و جداگانه در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کردید؟ گفت:  من در انتخابات جبهه مردمی نبودم و به همین دلیل جداگانه داوطلب شدم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: