خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.       پیامبر خدا(ص): نشانه کامل بودن ایمان بنده این است که در هر کاری «ان شاءالله» بگوید.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۱۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه عده‌ای خجالت نمی‌کشند که خطاب به مردم می‌گویند اگر به وضع قبل بازگردیم باید مجددا شیرخشک‌ فرزندانمان هم از خارج وارد کنیم، گفت: تصور شیرخوارگاهی از ملت ایران باعث شرم است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، سیدمصطفی میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: شعار امسال رهبر انقلاب به معنای این است که امروز در کشور ما تولید خوابیده و اشتغال متوقف شده است.

وی افزود: دولت یازدهم می‌گوید ما برای ایجاد 900 هزار شغل نیازمند سرمایه‌گذاری خارجی هستیم. اما آیا ما هیچ چاره‌ای برای رونق تولید، غیر از جذب سرمایه‌گذاری خارجی نداریم؟ چرا به سرمایه گذاران داخلی توجه نمی‌کنند؟

میرسلیم ادامه داد: من سرمایه‌گذاری خارجی را نفی نمی‌کنم اما اینکه از ابتدا ادعا کنند جز جذب سرمایه گذاران خارجی برای رونق تولید راهی نداریم اشتباه است. از سوی دیگر می‌گویند سرمایه‌گذاری خارجی نمی‌آید مگر به لغو همه تحریم‌ها، یعنی همه چیز را به لغو تحریمها موکول می‌کنند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری  افزود: من از شهرک‌های صنعتی که تاکنون در برخی استانها بازدید کردم، دیدم که گویی «گرد مرگ» بر آن شهرک‌ها ریخته‌اند؛ این مساله در شان جمهوری اسلامی نیست. وی خاطرنشان کرد: این خنده دار نیست که در کشور بگوییم خودروی ملی داریم بعد از آن طرف برویم سر تسلیم مقابل پژو فرود آوریم و سپس از پژوی 2008 رونمایی کنیم؟

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: عده ای خجالت نمی‌کشند که خطاب به مردم می‌گویند،‌مردم! اگر به وضع قبل بازگردیم باید مجددا شیرخشک‌ فرزندانمان هم از خارج وارد کنیم. تصور شیرخوارگاهی از ملت ایران داشتن، باعث شرم ماست. گویی برخی خودشان را در حد ریاست یک شیرخوارگاه تلقی می‌کنند.

میرسلیم با بیان اینکه من تاکنون در سفرهای انتخاباتی که رفته‌ام، هیچگاه همانند عده‌ای نگفتم بروید کارمندان و دانش آموزان را تعطیل کنید و اتوبوسی پای سخنرانی من بیاورید، اظهار داشت: آمریکایی‌ها هیچگاه دست از تحریم ما برنخواهند داشت. البته آنچه در متن پرابهام برجام نوشته شده است را باید عمل کنیم اما نباید همه کشور را معطل برجام کرد.

وی با تاکید بر اینکه دولت یازدهم در سال 92 اولین کاری که انجام داد، توقف 42 طرح پژوهشی و ملی بود، اظهار داشت: صنایع موشکی هم از دهه 60 در مسیر پیشرفت قرار گرفت والا اگر دست دولت یازدهم بود امروز یک موشکی هم نداشتیم. میرسلیم افزود: رئیس دولت یازدهم طرح‌هایی را شب انتخابات افتتاح کرد که قرار است سه جهار ماه آینده به بهره برداری برسد. چرا با شعور مردم بازی کرده و به آنها توهین می‌کنند؟

نامزد انتخابات ریاست جمهوری  با بیان اینکه برنامه من این است که در دولتم همه قراردادها همچون IPC و کرسنت را برای مردم شفاف کنم. امروز در دولت یازدهم افرادی را برسرکار آورده‌اند که خودشان ماجرای کرسنت را ایجاد کردند.

میرسلیم با بیان اینکه عده‌ای لیبرالیسم را مطرح کردند و گفتند ما آزادیم که هرچه خواستیم بگوییم، خاطرنشان کرد: اما آزادی تا آنجایی مقدس است که حریم آزادی دیگران را نقض نکند. اول باید آزادی اجتماعی محترم شمرده شود و بعد از آن آزادی فردی تحت الشعاع آزادی اجتماعی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ما میخواهیم با همه کشورهای دنیا مناسبات صلح آمیز داشته باشیم و در اولویت باید کاری کنیم که جهان اسلام به تعالی برسد، گفت: اگر در دنیا بر ملتی ظلم بشود ما نمی‌توانیم ساکت بمانیم، برای همین است که ما هرگز نخواهیم توانست با رژیم صهیونیستی مناسبات و رابطه داشته باشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: