خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.            
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۵۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۱
واکنش به انتشار عکسی قدیمی از یک دیدار دوستانه
بحمدالله جبهه انقلاب اسلامی و مقاومت در داخل به یک وحدت رسیده و در عراق و سوریه به پیروزی‌های شگرفی دست یافته که سُرور دوستان و خشم دشمنان را برانگیخته است. این قدرت‌نمائی یک‌بار دیگر اثبات کرد که راه برخورد با قدرت‌های فاسدِ ریز و درشت جهانی و داخلی، وحدت، توکل، مبارزه و مقاومت است، نه سازش، تسلیم، وادادگی، ناامیدی و بی‌عملی.
سرویس فرهنگی پایگاه 598: بحمدالله جبهه انقلاب اسلامی و مقاومت در داخل به یک وحدت رسیده و در عراق و سوریه به پیروزی‌های شگرفی دست یافته که سُرور دوستان و خشم دشمنان را برانگیخته است.

این قدرت‌نمائی یک‌بار دیگر اثبات کرد که راه برخورد با قدرت‌های فاسدِ ریز و درشت جهانی و داخلی، وحدت، توکل، مبارزه و مقاومت است، نه سازش، تسلیم، وادادگی، ناامیدی و بی‌عملی.

قدرت‌های فاسد و اذناب آنها که در این صحنه‌ها ضربه‌پذیر بوده‌اند، برای آنکه از شیرینی این پیروزی‌ها در کام حزب الله بکاهند و بر الگودهی این رویدادها خدشه وارد کنند، حادثه‌سازی می‌نمایند، جزئیات را برجسته می‌کنند، این پیروزی‌ها را کم‌اهمیت جلوه می‌دهند یا هزینه‌های آن را گزاف معرفی می‌کنند، حواس‌ها را به موضوعات دیگر جلب می‌کنند، حرف‌های تحریک‌آمیز می‌زنند تا عده ای را به واکنش بکشانند، و به حِیَل مختلف، بین اصحاب انقلاب تلقین اختلاف می‌کنند و... .از جمله، به تازگی با انتشار عکسی قدیمی از یک دیدار دوستانه بین چهار تن از افسران جنگ نرم، و با عنوان‌گذاری جهت‌دار  و متن شیطنت‌آمیز، القاء اختلاف می‌کنند: اول بین همان چهار تن، که گویا یکی اصلی و بقیه تابع و فرعی‌اند؛ دوم بین علامه مصباح یزدی و آیت الله میرباقری؛ بین استاد و شاگردی که شاگرد در وصف استاد می‌گوید: «حقیر خود را شاگرد حضرت آیت‌الله مصباح می‌دانم و به این شاگردی افتخار می‌کنم». و استاد هم بارها با رفتار و جملاتی، علاقه و اعتماد خود را نسبت به شاگرد بیان داشته است. اما زهی خیال  باطل که بتوان صفوف حزب الله را با این ترفندها از هم گسیخت.

مرعوبین و دلباختگان لیبرالیسم، از این دست حوادث، طَرْفی نخواهند بست.

* عباس معلمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: