خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امیرمومنان علی(ع) ✨دنیا به هیچ یاری، وفا نمی‌کند.       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۷۰۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
امام جمعه اهل سنت شهر ثلاث باباجانی (منطقه مرزی کرمانشاه) گفت: انتظار داریم به محرومیت مادی مردم هم توجه شود چراکه دلیل گرایش به داعش اعتقاد نیست بلکه محرومیت و فقر است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ستادخبری دهمین دوره جشن‌های مردمی و بین‌المللی «زیر سایه خورشید»، ماموستا شیخی در مراسم استقبال از خدام بارگاه منور رضوی افزود: اهل تسنن همه ائمه را قبول دارند. ما کوچکتر از آنیم که ائمه(ع) را تعریف کنیم. آنان مشهورند و خداوند آنان را تعریف کرده است که آنان به حق مومن بودند.

مرزنشینان اهل سنت و اهل تشیع کرمانشاه در این مراسم با دف‌زنی از کاروان رضوی استقبال کردند و امام جمعه ثلاث باباجانی این حرکت را موجب اتحاد مردم دانست.

حجت‌الاسلام عبدالله‌زاده، مبلغ کاروان خدام بارگاه منور رضوی نیز عنوان کرد: برای زیارت معصومین(ع) یک زیارت قریب(نزدیک) و یک زیارت بعید (دور) وجود دارد. پیامبر اکرم(ص) برای کسانی که موقعیت زیارت نزدیک را ندارند زیارت از راه دور را سفارش کرده‌اند.

وی با توجه به اشاره امام جمعه ثلاث باباجانی به محرومیت منطقه بیان کرد: یکی از برنامه‌هایی که آستان قدس رضوی برای مناطق محروم تدارک دیده است، موضوع زیارت اولی هاست و کسانی که تاکنون توفیق زیارت امام هشتم(ع) نصیب آنان نشده است را به زیارت این آستان می رساند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: