آخرین اخبار
کد خبر: ۴۲۹۴۱۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
مربی سایپا در خصوص شرایط تیمش و فهرست جدید کی‌روش صحبت کرد.
به گزارش پایگاه 598، محمد دایی در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط سایپا اظهار داشت: در حال حاضر شرایط خوبی داریم و مشغول پیگیری تمرینات هستیم تا آماده رویارویی با اکسین در جام حذفی و ادامه رقابت‌های لیگ شویم و بتوانیم به روند رو به رشدمان ادامه دهیم.

وی در مورد حریف سایپا در جام حذفی گفت: برخلاف اینکه تصور می‌شود اکسین به خاطر لیگ برتری نبودن حریف آسانی است اصلا این چنین نیست. ما بازی‌های این تیم را دیده‌ایم و تیم خوب و با کیفیتی هستند که باید حواسمان جمع باشند. جام حذفی جای ریسک و اشتباه نیست و اولین اشتباه می‌تواند آخرین اشتباه باشد.

مربی سایپا با اشاره به کارنامه خوب علی دایی در جام حذفی عنوان کرد: جام حذفی همیشه شرایط خاص خودش را دارد و با لیگ متفاوت است. سرمربی ما هم تجربه و کارنامه خوبی در این رقابت‌ها دارد و با همین پشتوانه می‌خواهیم در سایپا هم حضور موفقی در این جام داشته باشیم.

دایی ادامه داد: جام حذفی مسیر نزدیک‌تری نسبت به لیگ برتر برای قهرمانی و رسیدن به آسیا محسوب می‌شود ولی به هیچ وجه قهرمانی در آن آسان نیستن و برنامه‌ریزی و تلاش خاص خودش را می‌طلبد.

وی در مورد نتایج سایپا در لیگ برتر عنوان کرد: شروع خوبی در لیگ برتر داشتیم، هر چند می‌توانستیم امتیازات بیشتری هم بگیریم ولی شرایط این گونه رقم خورد. در دیدار آخر ما مقابل تراکتورسازی بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم ولی گل بچه‌گانه‌ای خوردیم و وقتی رفتیم برای جبران روی غافلگیری گل دوم هم وارد دروازه ما شد. در کل تیم ما خوب بازی کرد و شایسته باخت نبودیم و این شکست یک اتفاق بود.

مربی سایپا با اشاره به فهرست تیم ملی و حضور ترابی به عنوان تنها نماینده سایپا در این تیم خاطرنشان کرد: سرمربی تیم ملی بر اساس تفکرات خود نفرات را دعوت می‌کند ولی در کل فکر می‌کنم سهم ما از تیم ملی حداقل 5-6 بازیکن باید باشد که پتانسیل رفتن به جام جهانی را دارند. امیدوارم با تلاش بیشتر آنها و توجه بیشتر کادرفنی به بازی‌های لیگ این نفرات هم در اردوهای بعدی حاضر باشند.

دایی با اشاره به عدم دعوت از اخباری در تیم ملی هم گفت: اخباری از بهترین گلرهای ایران است و جایش در تیم ملی خالی است. مطمئنم با تلاش بیشتر از اردوهای بعدی مجدداً دعوت خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: