آخرین اخبار
کد خبر: ۴۳۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
"گویا فراموش کرده اید که چشم پوشی از ظلم ظالم مساوی شراکت در ظلم اوست."
بسیج دانشجویی هشت دانشگاه بزرگ تهران در نامه ای با انتقاد از آقایان لاریجانی، علی عسکری و امامی کاشانی بدلیل حضور در کنار یکی از سران فتنه تاکید کرد: از شما که در کسوت مسئولیت ارشد در کشور باید ضامن حقوق ملت ایران باشید، انتظار چنین تسامحی با ناقضان حقوق اساسی مردم نمیرفت و نیاز است ضمن عذرخواهی از ملت شریف ایران، از ظالمان در حق ملت ایران اعلام برائت نمایید.
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، بسیج دانشجویی هشت دانشگاه بزرگ تهران خطاب به آقایان لاریجانی، علی عسکری و امامی کاشانی به شرح زیر است:

حضرات آقایان لاریجانی ، علی عسکری و امامی کاشانی
رییس محترم مجلس، رییس محترم صداوسیما و عضو محترم مجلس خبرگان رهبری

سلام علیکم
اخیرا تصاویری از حضور جنابان عالی در مجلسی در مجاورت یکی از سران فتنه رسانه ای شده است. گویا فراموش کرده اید که چشم پوشی از ظلم ظالم مساوی شراکت در ظلم اوست؛ در اینجا لازم است بار دیگر ظلم فتنه گران و خواص حامی آنها را به شما یادآوری کنیم؛ همین آقایان بودند که به نظام مقدس جمهوری اسلامی -که حفظ آن طبق کلام امام مستضعفین ره از حفظ جان حضرت ولیعصر عج هم واجبتر است- تهمت وقیحانه تقلب 11 میلیونی زدند، دشمن جهانخوار خارجی یعنی آمریکا را تشجیع به اعمال فشار همه جانبه اقتصادی علیه هموطنان خود کردند، حامیان آنها پرچم باعبدالله الحسین ع را در روز عاشورا به آتش کشیدند و آن بسیجی مظلوم را در ملا عام برهنه کرده و کتک زدند و در نهایت شیرینی مشارکت 85 درصدی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری را با اغتشاش و آشوب و قتل شماری از هموطنان، در کام ملت ایران تلخ کردند.

حضرات آقایان ، صریحا خدمتتان عرض میکنیم:
از شما که در کسوت مسئولیت ارشد در کشور باید ضامن حقوق ملت ایران باشید، انتظار چنین تسامحی با ناقضان حقوق اساسی مردم نمیرفت و نیاز است ضمن عذرخواهی از ملت شریف ایران، از ظالمان در حق ملت ایران اعلام برائت نمایید. شایسته است در همین روزها به دیدار یکی از خانواده های شهدای فتنه بروید و از پدر و مادر و بازماندگان شهید دلجویی کنید.
والسلام علی من اتبع الهدی


بسیج دانشجویی دانشگاه تهران
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف
بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر طوسی
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی علوم تحقیقات
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق
بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
بصیرت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
1
2
عدالت برای امام جماعت چیست؟
پرهیز از گناهان کبیره و صغیره ،تبری و تولی و ....
خب اگر کسی با رضایت قلبی و بدون اجبار و زور رفت کنار یکی از سران فتنه نشست و با همان فاسق احوال پرسی کرد، آیا شایسته امام جماعتی است؟!
مواظب باشید از روزی که این عکس را دیدید و تایید شده است، نمازتان باطل نشود!
ما بیش از 20 سال پشت سر هاشمی هیچوقت نماز نخواندیدم کما اینکه از سال 1388 پشت سر ... دیگر نماز نخواندیم.
تشخیص عدالت امام جماعت اول بر عهده مکلف است.اگر او نتوانست تشخیص دهد می تواند به دونفر عادل رجوع و اگر انان تصدیق کردند، طرف شایسته اقتدا است.
شاید پیچیده شدن نسخه ... در کسوت امام جمعه قم و در اثتای فتنه 1388 که با حمایتش از هاشمی همراه بود،دلیلی بر همان نسخه برای ... و امثال او باشد.
مواظب باشیم که فتنه گران و سران آنان شاقول عدالت گرایی،تبری و تولی مدعیانی است که با استفاده ابزاری از شان رهبری و ولایت، تلاش کردند و میکنند که دیگران را متهم به ضد ولایت فقیه معرفی کنند!
لیکن خود در عمل همراه فتنه گران انند.شاید لقب " مسکوتین فتنه" امروز بیش از گذشته معلوم شد برازنده بسیاری سیاسیون بی بصیرت است!.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
0
0
اي آقا دو سال ديگر انتخابات است و بايد مثل ... زمينه سازي كند. از قدرت كنار رفتن جگر مي خواهد كه اينها ندارند.
دلاوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
0
0
اتفاقا باعث افتخار آقایان لاریجانی و دکتر عسکری است که کنار سید محمد خاتمی بنشینند چون تثبت این نظام در زمان سید محمد خاتمی رخ داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: