آخرین اخبار
کد خبر: ۴۳۳۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
ویژه نامه اربعین حسینی پایگاه 598:
با نزدیک شدن به اربعین حسینی روز به روز بر تعداد زائران کربلا افزوده می شود و این گردهمایی عظیم با حضور بیش از 20 میلیون نفر برگزار می شود. نکته ای که بیش از همه توجه را به خود جلب می کند میزبانی عراقی ها است که تمام داشته خود را برای زائران در طبق اخلاص قرار می دهند. کودکان عراقی نیز همچون بزرگان خود میزبانی از زوار اربعین را به خوبی یاد گرفته اند و تمام داشته خود را با دستان کوچکشان در مسیر طریق العلماء به زائران تعارف می کنند.
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه 598، با نزدیک شدن به اربعین حسینی روز به روز بر تعداد زائران کربلا افزوده می شود و این گردهمایی عظیم با حضور بیش از 20 میلیون نفر برگزار می شود. نکته ای که بیش از همه توجه را به خود جلب می کند میزبانی عراقی ها است که تمام داشته خود را برای زائران در طبق اخلاص قرار می دهند.

کودکان عراقی نیز همچون بزرگان خود میزبانی از زوار اربعین را به خوبی یاد گرفته اند و تمام داشته خود را با دستان کوچکشان در مسیر طریق العلماء به زائران تعارف می کنند.

این مسیر در زمانی که زیارت حرم امام حسین علیه السلام و سفر به کربلا ممنوع شده بود، توسط علما انتخاب و مرسوم شد و برای همین به طریق العلماء شهرت دارد.


.


عکس: علی شعبانی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: