آخرین اخبار
کد خبر: ۴۳۵۷۱۶
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
در فوتبال ما عملکرد یک بازیکن فقط یک درصد در موفقیت او نقش دارد!
به گزارش پایگاه 598، قاسم دهنوی در پاسخ به این سوال آسمان آبی که شما این شانس را داشتید که در جام‌جهانی 2014 با تیم ایران مقابل مسی و آرژانتین بازی کنید، اما چرا این اتفاق نیفتاد و شما خط خوردید؟ گفت: بله، من پیش از جام‌جهانی در اردوهای آفریقای جنوبی و اتریش هم بودم، اما درنهایت خط خوردم. خب تیم‌ملی بازیکن زیاد داشت.
 
در فوتبال ما عملکرد یک بازیکن فقط یک درصد در موفقیت او نقش دارد! الان 14 بازیکن اول کی‌روش مشخص است و بقیه برای نشستن روی نیمکت با هم می‌جنگند. کی‌روش راست می‌گوید که درهای تیم‌ملی به روی همه باز است اما درهای مخفی هم در تیم‌ملی هم وجود دارد!

او هم چنین درباره رفتنش به پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم اگر می‌رفتم پیش امیرقلعه‌نویی حالا اوضاع بهتری داشتم. او واقعا پشت بازیکنش می‌ایستد، ولی در همان موقع علی دایی به من زنگ زد و وقتی دایی به شما زنگ می‌زند نمی‌توانید به او نه بگویید! به هرحال به پرسپولیس رفتم، اما پشیمان شدم و یک‌سال بعد که به سپاهان رفتم؛ به‌دلیل شکایت باشگاه پرسپولیس با رأی کمیته انضباطی یک سال محروم شدم! من قصد بازارگرمی نداشتم، اما آن زمان آدم‌های دروغگو دور و بر پرسپولیس زیاد بود. هنوز هم از پرسپولیس طلبکارم، اما شکایت نکرده‌ام.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: