آخرین اخبار
کد خبر: ۴۳۷۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: تبریز به یک شعار در یک زمان‌بندی مشخص در روزهای آتی نیاز دارد که تابلویی به تابلو‌هایی با عنوان شهر بدون گدا و بدون متجاهر اضافه شود و آن شهر بدون نیازمند تحت پوشش کمیته امداد است.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، پرویز فتاح ظهر امروز در اولین روز سفر کاری خود به آذربایجان‌شرقی در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در این استان اظهار کرد: امیدواریم حرکات نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی به یک الگو در کشور تبدیل شود، چراکه بسیار بی‌سابقه بوده و به طبع آحاد مردم خوش آمده است.

وی با بیان اینکه لطف خداوند بود که سردار خرم به عنوان شهید زنده از دست تکفیری‌ها نجات یابد، عنوان کرد: امیدواریم حضور او باعث خیر و برکت برای استان آذربایجان شرقی شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به اینکه افرادی که از بیرون به استان نگاه می‌کنند، یک مجموعه همدل و یکدل می‌بینند، تبیین کرد: مشی مردمی اثر خوبی روی استان گذاشته است و این اتحاد و یکدلی مردم استان آذربایجان‌شرقی در حوادث اخیر همه را روسفید کرد.

وی توضیح داد: در زلزله کرمانشاه، مردم آذربایجان سنگ‌تمام گذاشتند و صددرصد از کمک‌های مردمی محقق شده است.

فتاح در ادامه اعلام کرد: مردم کل کشور در موضوع حامی یتیم و بحث محسنین خوب عمل کردند و ما قدردان هستیم.

وی با اشاره به اینکه غیرت آذری یک روحیه و تعصب است و افتخار ما ولایت‌مداری این خطه است، یادآور شد: مردم این خطه همیشه حامی انقلاب و نظام بوده و حرکت‌های آن در تاریخ کشور تأثیر عظیم داشته است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی با تأکید به اینکه ما مشکلی از نظر مجلس و دولت نداریم، گفت: مشکل ما این است که ورودی ما زیاد است، اما در استان آذربایجان‌شرقی شاهد آن هستیم و می‌بینیم که ورودی 15 درصد کمتر شده و این یک خبر خوش است.

وی ادامه داد: استان آذربایجان‌شرقی در کنار شهر بدون گدا و بدون معتاد متجاهر در آستانه ورود به یک اتفاق بزرگ است که شهر بدون نیازمند تحت پوشش کمیته امداد را نیز باید به کارنامه خود اضافه کند.

فتاح تأکید کرد: می‌شود در نظام اسلامی فقر را برطرف کرد و مطمئنم در تبریز و آذربایجان این ظرفیت وجود دارد، چراکه خیر و حامی در قشر‌های مختلف مردمی به خصوص بازاری زیاد است.

وی خاطرنشان کرد: تبریز به یک شعار در یک زمان‌بندی مشخص در روزهای آتی نیاز دارد که تابلویی به تابلوهای  شهر بدون گدا و بدون معتاد متجاهر اضافه کند که آن هم شهری بدون نیازمند تحت پوشش کمیته امداد است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: