خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.            
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۳۷۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
این روزها عادل فردوسی‌پور به سیبل انتقادات علی کریمی تبدیل شده است. اسطوره فوتبال ایران که همیشه انتقادهایی جدی درباره مشکلات مختلف مطرح می‌کند، همان‌طور که از چند ماه قبل در حاشیه افشاگری‌هایی که علیه مدیران فدراسیون فوتبال انجام داده بود، سیاست‌های فردوسی‌پور و برنامه نود را در سکوت مقابل مشکلات فدراسیون نقد کرد،‌ حالا در قامت سرمربی تیم پرطرفدار سپیدرود رشت به انتقادهای خود ادامه می‌دهد.

به گزارش پایگاه 598، این روزها عادل فردوسی‌پور به سیبل انتقادات علی کریمی تبدیل شده است.

به گزارش شهروند، این روزها عادل فردوسی‌پور به سیبل انتقادات علی کریمی تبدیل شده است. اسطوره فوتبال ایران که همیشه انتقادهایی جدی درباره مشکلات مختلف مطرح می‌کند، همان‌طور که از چند ماه قبل در حاشیه افشاگری‌هایی که علیه مدیران فدراسیون فوتبال انجام داده بود، سیاست‌های فردوسی‌پور و برنامه نود را در سکوت مقابل مشکلات فدراسیون نقد کرد،‌ حالا در قامت سرمربی تیم پرطرفدار سپیدرود رشت به انتقادهای خود ادامه می‌دهد.

افشاگری درباره حضور عادل در منزل کی‌روش

سرمربی سپیدرود رشت بعد از بازی اخیر این تیم مقابل استقلال خوزستان هم صحبت‌های تندی درباره فردوسی‌پور مطرح کرد و در کنفرانس خبری لوگو برنامه نود را از میکروفن خارج و آن را به سمتی دیگر پرتاب کرد. او حالا در کانال تلگرامی‌اش باز هم عکس این چهره تلویزیونی را هنگام دریافت جایزه از تاج و همچنین دادن جایزه مهدی طارمی منتشر کرده و نوشته: «داستان از وقتی شروع شد که یک گزارشگر جایزه بهترین بازیکن را داد.

یعنی در این کشور شخص دیگری نبود جایزه مهدی طارمی را بدهد؟ اگر خود را می‌فروشید، ‌لااقل Cheap (ارزان) نفروشید.» یکی از مهمترین کنایه‌های جادوگر به عادل هم این سوال بود که پرسید: «عادل جان تا حالا چندبار به برج ايران‌زمين شهرك غرب رفتى؟» منظور کریمی از طرح این سوال حضور متوالی فردوسی‌پور در منزل کی‌روش در برج ایران‌زمین شهرک غرب است.

خط و نشان جادوگر با سوال‌های جنجالی

کریمی همان‌طور که در کانال تلگرامی‌ خود وعده داده، سوال‌های دیگری هم از فردوسی‌پور مطرح خواهد کرد. او برادر عادل فردوسی‌پور را ادمین پیج اینستاگرامی طرفداران این مجری که مطلب انتقادی تندی علیه کریمی نوشته بود، معرفی کرد و خطاب به او اعلام کرد اگر واقعا به دنبال حقوق واقعی فوتبال است، چرا درباره حق پخش تلویزیونی کاری انجام نمی‌دهد؟ او حتی پرسیده: «چرا در مورد درگيرى دستيار كارلوس با نماينده فدراسيون و فيفا در ملك شخصى كي‌روش، كسى را روی خط نياوردى كه توضيح بخواهى؟». کریمی همچنین نوشته است: «من امروز در فوتبال هستم، شايد فردا نباشم، اين هم مي‌دانم كه عيب و ايراد هم خيلى دارم و عليه‌السلام نيستم ولى در مقابل امثال شما پسر پيغمبرم و تا آخرش با شما هستم ولى مقابلتان».

منظور کریمی از ..........ی چه بود؟

کاپیتان سابق تیم‌ملی سوالی از عادل فردوسی‌پور مطرح کرد که هنوز خیلی‌ها متوجه جزییات آن نشده‌اند اما جنجال بزرگی به وجود آورد. «اين را راست مي‌گویند كه علاقه زيادى به «................ى» دارى و سال‌هاست كه اين كار را انجام ميدى؟» کریمی به صورت آشکار منظور خود را مطرح نکرده اما در ادامه نوشته است: «اگر اينطور باشد كه فكر مي‌كنم، براى رسانه ملى خيلى بد باشد (از نظر من ايرادى ندارد) كه مجرى سرشناسش درگير اين داستان‌ها باشد». درچنین شرایطی همه منتظر سوالات جنجالی بعدی کریمی و واکنش احتمالی فردوسی‌پور به این انتقادها هستند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: