آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۳۱۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
۲۷ آذرماه ۱۳۹۵ بود که نخستین قسمت برنامه «جهان‌آرا» به روی آنتن رفت و از همان روز قرار شد تا این برنامه شب‌های شنبه تا دوشنبه هر هفته از شبکه افق پخش شود
به گزارش پایگاه 598 به نقل از سرويس فرهنگي جوان آنلاين، ۲۷ آذرماه ۱۳۹۵ بود که نخستین قسمت برنامه «جهان‌آرا» به روی آنتن رفت و از همان روز قرار شد تا این برنامه شب‌های شنبه تا دوشنبه هر هفته از شبکه افق پخش شود. اما اخبار منتشر شده حاکی از آن است که این برنامه گفتگو محور كه پرمخاطب ترين و اثرگذارترين برنامه شبكه افق است بدون هیچ برنامه قبلی و به دلایل نامشخصی تعطیل شده است.
این در حالی است که وحید یامین پور، مجری برنامه جهان آرا در پاسخ به سوال «جوان آنلاین» راجع به علت تعطیلی این برنامه گفته: «فعلا نمی خواهم درباره این موضوع صحبت کنم و بعدا راجع به آن خواهم گفت.»
از سوی دیگر موجی از اعتراضات از سوی مخاطبان برنامه جهان آرا که در توییتر نیز فعال هستند به راه افتاده است. در ادامه پیام برخی از این کاربران که راجع به تعطیلی برنامه جهان آرا انتقاد کرده اند را می خوانید:
زهره در صفحه توییتر خود نوشته: «یعنی تابلوتر از اینم میشد... حداقل میزاشتین چندتا برنامه برن بعد تعطیلش میکردین...»
مهندس_خبرنگار نیز توییت کرده: «حالا که جهان آرا تعطیل شد، دلار میشه سه هزار تومن یا همون هزار تومن که از اول قولش رو داده بودن؟»
پردیس نیز صدا و سیما را مقصر این ماجرا می داند و نوشته: «تعطیلی جهان آرا چیز عجیب نیست.»
کاربر دیگری با نام «باور کن نمی دونم» توییت کرده: «با برنامه از لاک جیغ تا خدا شروع کردن و رسیدن به جهان آرا و همینجوری یکی یکی برنامه های انقلابی و ارزشی بایکوت میشن...»
علیمساخ نیز با هشتگ #جهان_آرا_صدای_انقلاب در صفحه توییتر خود نوشته: «طبق آمار رسمی اعلام شده از سوی بانک مرکزی با تعطیل شدن برنامه جهان آرا کلیه شاخص ها مثبت شده»
از تبار یاس نیز با همین هشتگ نوشته: «جهان آرا را تعطیل کردن چون حرف های رائفی پور زد به هدف»
یکی دیگر از کاربران این شبکه اجتماعی با نام «بازگشت به خویشتن» نیز در صفحه شخصی خود توئیت کرده: «صرفا جهت اطلاع تعطیل شد... حساس نشو تعطیل شد... حاشیه های پزشکی تعطیل شد... تولید داخل و کارخانجات هم که خیلی وقته تعطیل شده.. حالا جهان آرا.. علی برکت ا...»
با اینکه مسئولان و مجری برنامه جهان آرا راجع به تعطیلی این برنامه هیچ توضیحی نداده و آن را به چند روز بعد موکول کرده اند اما مخاطبان این برنامه بر این باورند که انتقاداتی که «جهان آرا» خطاب به مسئولان داشته باعث تعطیل شدن آن شده است.
حال باید منتظر ماند و دید که واکنش مسئولان در این زمینه چه خواهد بود و چه اتفاقی برای برنامه جهان آرا خواهد افتاد؟

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: