آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۵۷۹۱
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳

به گزارش پایگاه 598، غلامحسین عبدی‌پور، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری یاسوج ضمن تایید جابه‌جایی جسدها دو جسد توضیح داد: این قضیه طی اشتباهی در روز یک‌شنبه، چهارم شهریور صورت گرفت و جسد دو زن که یکی اهل یاسوج و دیگری اهل روستای «قلعه بنی» دهستان جاورده بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه بود، جابه‌جا شد اما اینکه گفته شده جسد یک زن با یک مرد جابه‌جا شده کذب است و صحت ندارد.

به گزارش قانون، وی افزود: مجموعه آرامستان پس از اشتباه پیش آمده، طی تماس با خانواده متوفی به آن‌ها موضوع را اطلاع داده و جسد که هنوز به مرحله خواندن نماز میت نرسیده بود، برگشت داده شد.اصلاح این جابه‌جایی حدود یک ساعت طول کشید. مساله با حضور شهردار، برخی از اعضای شورای شهر و مجموعه نیروی انتظامی بررسی شد و در نهایت جسدها رد و بدل شدند و موضوع پایان یافت.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری یاسوج از خانواده متوفیان عذرخواهی کرد و گفت: دست‌ این خانواده‌ها را هم بوسیدم.

روز یک‌شنبه، چهارم شهریور خبری تحت عنوان «جسد یاسوجی از روستای «قلعه بنی» دهستان جاورده بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه سر در آورد» در فضای مجازی منتشر و گفته شد که در روز تشییع، جنازه یک زن از روستای «قلعه بنی» با جسد مردی از یاسوج با اشتباه مسئولان غسالخانه شهرداری یاسوج جابه‌جا شد.

بعد از تاخیر و انتظار مردم برای شروع مراسم این زن، هنگام اقامه نماز میت بود که بستگان میت با تماسی از مسئولان غسالخانه یاسوج متوجه شدند که جسد درون تابوت متعلق به آن‌ها نیست، بنابراين‌مراسم تشییع ناتمام ماند تا جنازه به یاسوج انتقال داده شده و مردم روستای قلعه بنی جسد بانوی خود را تشییع کردند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: