به گزارش پایگاه 598، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) از محمود صادقی برای حضور در دانشگاه امام صادق(ع) و مناظره درباره «FATF» دعوت کرد.

بنابراین گزارش، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در پیام دعوت خود نوشت: « به عنوان تشکلی که یکسال مطالعه و جلسات تخصصی روی کنوانسیون FATF داشته‌ایم و بارها بیانیه و نامه‌های تحلیلی به مجلس ارسال کرده‌ایم، متوجه شدیم شما از مخاطرات این کنوانسیون اطلاعی ندارید، از شما دعوت می‌کنیم این هفته در دانشگاه امام‌صادق(ع) با نماینده بسیج مناظره کنید»

گفتنی است، محمود صادقی بعد از اینکه دانشگاهیان دانشگاه امام صادق(ع) با امضای طوماری از نمایندگان مجلس خواستند با عدم تصویب «FATF» مانع تنگ‌تر شدن سفره مردم شوند، در توئیتی نوشت که « اینها یا نمی دانند «FATF» چیست یا نمی دانند عوامل خالی شدن سفره مردم چیست».

سید محمدعلی میرناصر دبیر سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) هم در توئیتی در پاسخ به محمود صادقی نوشت: « ما هم مشتاقیم معلوم شود در این یکسالی تعلیق بودیم و اسامی برخی صرافی‌ها را لو دادیم، سفره مردن تنگ تر شده یا قبل تر که در لیست سیاه «FATF» بوده ایم؟! از شما دعوت می کنم به همراه هر کارشناسی هم رای با خودتان با یک کارشناس مخالف در محل دانشگاه امام صادق (ع) مناظره کنید، منتظر ارائه ادله شما هستیم.»