آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۷۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
بعد از تاریخ ۲۹ آبان تنها ۷۲ ساعت بعد پرسپولیس مهمان سپاهان خواهد بود و باید ۲ آذر مقابل زردپوشان اصفهانی قرار بگیرد.
به گزارش پایگاه 598، پیش از این بازی پرسپولیس با ۹۰ ارومیه در جام حذفی به تعویق افتاده بود و حالا علاوه بر آن بازی تقابل با پیکان هم لغو شده و تاریخ بازی پرسپولیس در صورت صعود به مرحله بعدی جام حذفی هنوز مشخص نیست. با توجه به برگزاری فینال در تاریخ ۱۳ آبان لیگ قهرمانان آسیا در صورت صعود پرسپولیس بازی سرخپوشان با ذوب‌آهن در تاریخ ۱۴ آبان هم لغو خواهد شد و به تاریخ دیگری موکول می‌شود.

کار سخت پرسپولیس در صورت حضور در فینال آسیا/ پرسپولیسی‌ها باید بیشتر از بارسلونا بازی کنند
از طرفی پرسپولیس باید از تاریخ ۲ آذر الی ۲۱ آذر ۴ بازی انجام دهد و به طور میانگین هر ۶ روز یک بار به میدان برود. با توجه به اعلام سعید فتاحی و رعایت عدالت پرسپولیس در این مدت دو بازی با پیکان و ذوب‌آهن را هم انجام می‌دهد. در ادامه نگاهی به برنامه پرفشار پرسپولیس در صورت صعود به فینال خواهیم انداخت و شرایط پرسپولیس را بررسی می‌کنیم.

لغو بازی هفته نهم
بازی هفته نهم پرسپولیس به دلیل حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا لغو و به بعد از بازی فینال موکول شد. در صورت صعود پرسپولیس به فینال آسیا این بازی باید بعد از اردوی تیم ملی و در آذرماه برگزار شود و در صورت عدم صعود این بازی در تاریخ بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان برگزار می‌شود.

لغو بازی هفته دهم با صعود به فینال
یکی از تبعات حضور پرسپولیس در فینال آسیا لغو بازی با ذوب‌آهن در تاریخ ۱۴ آبان است، چون پرسپولیس باید در تاریخ ۱۳ آبان به مصاف تیمی از کره یا ژاپن برود و در تاریخ ۱۴ آبان قطاً آن‌ها در راه برگشت خواهند بود.
دو فینال در ۸ روز
پرسپولیسی‌ها در صورت عبور از السد باید در تاریخ ۱۳ و ۲۱ آبان فینال آسیا را برگزار کنند و طی ۸ روز دو فینال را پشت سر بگذارند.

آغاز اردو‌های تیم ملی
بلافاصله بعد از فینال آسیا پرسپولیسی‌ها باید به اردوی تیم ملی اضافه شوند تا در تاریخ ۲۴ و ۲۹ آبان مقابل ونزوئلا و ترینیداد و توباگو بازی کنند.

هر سه روز، یک بازی برای پرسپولیس
بعد از تاریخ ۲۹ آبان تنها ۷۲ ساعت بعد پرسپولیس مهمان سپاهان خواهد بود و باید ۲ آذر مقابل زردپوشان اصفهانی قرار بگیرد. از این تاریخ تا ۲۱ آذر پرسپولیس در هفته‌های ۱۳ تا ۱۵ لیگ برتر هم باید با تیم‌های تراکتورسازی، ماشین‌سازی و پارس جنوبی بازی کند و در این میان دو بازی عقب افتاده با ذوب‌آهن و پیکان هم برگزار شود. با توجه به تقویم و فاصله ۷ روزه بین بازی‌های تراکتورسازی و سپاهان و بازی تراکتورسازی و ماشین‌سازی به نظر می‌رسد، پرسپولیس باید بین این دو بازی با پیکان و ذوب‌آهن دیدار کند و ۶ بازی را طی ۲۰ روز پشت سر بگذارد.
کار سخت پرسپولیس در صورت حضور در فینال آسیا/ پرسپولیسی‌ها باید بیشتر از بارسلونا بازی کنند
***
تاریخ باز شدن پنجره نقل و انتقالات ۲۸ آذر خواهد بود و با توجه به قول سازمان لیگ برای برگزاری تمامی بازی‌ها تا قبل از این تاریخ، پرسپولیس نمی‌تواند بعد از ۲۱ آذر بازی کند، چون طبق قانون AFC ۲۵ روز پیش از شروع جام ملت‌ها هیچ تیمی اجازه بازی در آسیا را ندارد و پرسپولیس مجبور است در همان ۲۰ روز ۶ بازی را انجام دهد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: