آخرین اخبار
کد خبر: ۴۴۸۸۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
حنیف عمران‌‎زاده، مدافع سابق تیم فوتبال استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
به گزارش پایگاه 598،  حنیف عمران‌‎زاده، مدافع سابق تیم فوتبال استقلال با انتشار پستی اینستاگرامی رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران متن نامه خداحافظی عمران‌زاده از دنیای فوتبال:

"نمی دانم چگونه آغاز کنم که پایانی را خبر دهم، ولی بگذارید این خداحافظی به امید در پیش بودن سلامی نو باشد.

خدای بزرگ را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع باصفا و پر محبت شما هواداران عزیزم سپری کنم، و اکنون زمان آن رسیده کفش‌های خود را بر دیوار خاطراتم آویزان کنم و پیراهن مقدس تیم همیشه بزرگ استقلال را کنار قیمتی‌ترین وسایل زندگیم قرار دهم، با قلبی سرشار از عشق به استقلال و شما هواداران عزیز چهار گوشه مستطیل سبز را می‌بوسم و برای شما هواداران عزیز شعار دوستتان دارم را فریاد میزنم و ایستاده شما عزیزان را تشویق میکنم.

از تمام مربیان عزیزم آقایان موسوی نسب، داوود جلیلی، حمیدعلیدوستی، مجید جلالی، نصرت ایراندوست، همایون شاهرخی عزیز، وینگو دوست داشتنی، صمد مرفاوی، پرویز مظلومی عزیز، زنده یاد منصور پورحیدری، امیر قلعه نوعی، علی مرزبان عزیز و رضا عنایتی که از سال‌های اولیه فوتبالم تا سال‌های پایانی به من کمک کردند و راهنمای زندگی فوتبالی من بوده اند تشکر میکنم.

وهمچنین از مدیران (حاج آقا فتح الله زاده، واعظ آشتیانی، افشارزاده، حاج قاسم حسن زاده، حاج آقا عباسی) کادر فنی، هم تیمی‌های عزیزم، مسئولین، کادر پزشکی و تدارکات باشگاه‌هایی که در آن حضور داشتم به خصوص باشگاه استقلال تشکر میکنم و امیدوارم این بنده حقیر را حلال کرده باشید.

و جا دارد از اصحاب رسانه و جراید، تصویری و نوشتاری بابت حمایت‌ها و نقد‌های سازنده و صادقانه تشکر کنم

به امید آنکه در آینده‌ای نه چندان دور بتوانم بار دیگر افتخار خدمتگزاری در باشگاه استقلال و شما هواداران را داشته باشم و تا آن روز به عنوان یک هوادار در کنار شما عزیزان از تیم محبوبم حمایت میکنم، یا علی"

ابتدای لیگ شانزدهم با تصمیم منصوریان سرمربی وقت استقلال نام حنیف عمران‌‎زاده از لیست آبی پوشان خارج و او به تیم دیگری منتقل شد.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: