آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۰۸۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی:
چرا هنگامی که موضوع قاچاق سوخت مطرح می‌شود توجه‌ها به سوی سیستان‌ می‌رود در حالی که در زمان انتخابات موضوع گازرسانی وعده داده شد، ولی بیش از ۱۵ درصد پیشرفت نکرده است؟ اگر گازرسانی صورت می گرفت این کودکان در آتش نمی‌سوختند.
به گزارش سرویس خانه ملت پایگاه 598، حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی چهارشنبه مجلس، گفت: ۴۰ سال است که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد. علی‌رغم همه دشمنی معاندین این انقلاب با قدرت راه خود را ادامه داده است. ما شاهد پیشرفت زیادی در زمینه‌های مختلفی بودیم، اما اگر نتوانستیم در این زمینه‌ها بهتر باشیم قطعا به علت سوء مدیریت بوده است ما اگر نتوانستیم فقر را از بین ببریم به علت مشکلات در سازمان برنامه و بودجه بوده است.

وی افزود: پرپر شدن دختر بچه را تسلیت می‌گویم ولی هر گونه برخورد هیچ سودی برای خانواده‌ها نخواهد داشت. حادثه دانشگاه آزاد را هم تسلیت می گویم. چرا هنگامی که موضوع قاچاق سوخت مطرح می‌شود توجه‌ها به سوی سیستان‌وبلوچستان می‌رود در حالی که در زمان انتخابات موضوع گازرسانی وعده داده شد، ولی بیش از ۱۵ درصد پیشرفت نکرده است؟ اگر گازرسانی صورت می گرفت این کودکان در آتش نمی‌سوختند. با مسئولان نالایق گاز برخورد شود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لبخندهای آقای ظریف نه تنها باعث نشاط مردم نمی‌شود،‌ بلکه به علت دیپلماسی ضعیف و فشل در گرفتن حق آبه سیستان‌وبلوچستان موجب انزاجار مردم می‌شود.

آیا وظیفه وزیر امور خارجه فقط جلسه گذاشتن با موگرینی است؟ یا باید در خصوص هفت گروگان هم کاری کند؟ فقر و بیکاری در استان بیداد می‌کند. مردم فقط آمار اشتغال سالیانه را از دولت می‌شنوند. حاشیه نشینی و کمبود امکانات از دیگر مشکلات استان است. کمیته‌ امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد ۶۰۰ هزار مددجو به کمیته‌ اضافه شده است و افزایش ۵۰ درصدی متقاضیان را داریم.

آیا مشکلات معلمان و کشاورزان حل شده است؟ آیا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان حقوق برای معلمان کافی است؟ آقای روحانی! اگر به مدارس غیر انتفاعی نزدیک محل سکونت خود نگاهی بیندازید می‌بینید که ۱۵ یا ۱۶ میلیون تومان حتی برای مقاطع پایین هزینه دریافت می‌کنند.

شهریاری عنوان کرد: از افتخارات دولت شما طرح تحول سلامت بود. نگذارید این طرح با مشکل روبرو شود. درست است که شما نیازی به رای ندارید ولی نگذارید این طرح با مشکل روبرو شود.

اگر به خصوصی سازی علاقه دارید دولت و مجلس شورای اسلامی را به بخش خصوصی واگذار کنید. در این مدت کدام واگذاری مشکل مردم را حل کرد؟ با افزایش دلار گوشت قرمز از سفره مردم حذف شده است و در حال‌ حاضر به تدریج مرغ هم حذف می‌شود. ننگ بر مسئولان و نمایندگانی که سیر هستند و غم و درد مردم گرسنه را نمی‌چشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: