آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۱۴۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
بعد از نمایش درخشان با پیراهن پرسپولیس حالا به یکی از امیدهای رقیب ایران در جام ملت های آسای تبدیل شده است.
به گزارش پایگاه 598، بشار رسن ستاره 23 ساله باشگاه پرسپولیس و تیم ملی عراق یکی از کلیدی ترین بازیکنان در بازی حساس فرداشب آل مکتوم قلمداد می شود. بشار که زننده یکی از سه گل عراق مقابل یمن بود تا صعود این تیم به مرحله بعد قطعی شود در آستانه رویارویی با ایران حرف های جالبی به زبان آورد و مدعی شد هدف او و تیمش صعود با صدرنشینی است.
رسن به روزنامه البیان گفت:«در ابتدا این صعود را به مردم عراق، مربیان و بازیکنان تیم تبریک می گویم. ما در یک سطح خوب تاکتیکی توانستیم سه گل به یمن بزنیم چون در صدد این بودیم تفاضل گل تیم را به سطح ایران برسانیم. با اتمام دوبازی ابتدایی وقطعی شدن صعود حالا روی بازی با ایران تمرکز کردیم چون برد در این بازی می تواند راه ساده تری را پیش رو ما برای نقشه های استثنایی در مراحل نهایی قرار دهد».
او ادامه داد:«ایران در رنکینگ تیم های آسیایی صدرنشین است و انصافا هم تیم بسیار بزرگ و خوبی دارد. آنها نامزد اصلی رسیدن به فینال هستند اما با این وجود عراق هم تیمی جوان و پر از استعداد است که در بازی فرداشب حریف دست و پا بسته ای مقابل ایران نخواهد بود. ما بازی های ایران را تماشا کردیم و می خواهیم با بهترین برنامه تاکتیکی به مصاف آنها برویم».
ستاره ملی پوش پرسپولیسی ها در ادامه تصریح کرد:« به نظرم بازی ایران و عراق یکی از بزرگ ترین بازی های این جام خواهد بود که بازیکنان دو تیم برای موفقیت نهایت تلاش خود را خواهند داشت. در تیم عراق سطح رقابت برای ایستادن در ترکیب اصلی فوق العاده بالا است اما با این حال ما به عنوان یک تیم واحد و هم دل به دنبال ارائه توانایی های خود هستیم حالا چه در زمین باشیم چه روی نیمکت ذخیره ها هدف مان موفقیت عراق است. الان هم بسته به برنامه های تاکتیکی بازی با ایران هر بازیکنی نیاز باشد به میدان می رود و بقیه روی نیمکت برای موفقیت دعا می کنند».
بشار رسن در پایان گفت:«من از همه طرفداران که در شارجه حضور داشتند واقعا تشکر می کنم همچنین آنهایی که در ابوظبی حامی ما بودند. در انتظار حضور آنها در شهر دبی هستیم چون برای این که به هدف اصلی مان یعنی صدرنشینی در گروه برسیم نیاز مبرمی به حضور آنها و حمایت از تیم داریم. امیدوارم پیروزی های متوالی عراق بتواند شادی بیشتری به مردم این کشور تزریق کند».
برچسب ها: بشار رسن ، عراق
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: