خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امام على عليه السلام: ✨گوش خود را به شنيدن خوبى‌ها عادت بده و به آنچه كه به صلاح و درستى تونمى افزايد گوش مسپار، زيرا اين كار، دلها را زنگار مى‌زند و موجب سرزنش مى‌شود.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۱۸۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
برگزیدگان بخش اصلی جشنواره عکس «نگاه به آینده» و نیز برنده جایزه ویژه این جشنواره در مراسم افتتاح نمایشگاه آثار منتخب معرفی و تقدیر شدند.
به گزارش پایگاه 598، نخستین دوره جشنواره عکس «نگاه به آینده»، از آبان ماه تا آذرماه 1397 توسط بانک آینده و با هدف تشویق عکاسان و هنرمندان ایران به ثبت دیدگاه هایشان نسبت به موضوع «آینده» در قالب عکس برگزارشد.

برگزیدگان نخستین دوره جشنواره عکس «نگاه به آینده» اعلام شدند

در مراسم افتتاح این نمایشگاه که با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک آینده، هیات داوران، هنرمندان و عکاسان برگزارشد، هیات داوران جشنواره عکس «نگاه به آینده» متشکل از محمود کلاری، حمید جبلی و مهدی آشنا، برگزیدگان این جشنواره را به شرح زیر معرفی کردند:
- عکس «آرامش در طوفان» با موضوع گردشگری، اثر احسان جزینی از استان اصفهان به عنوان عکس اول انتخاب شده و موفق به دریافت تندیس جشنواره و جایزه به مبلغ 50 میلیون ریال شد.
- عکس «بدون عنوان» با موضوع کسب و کار، اثر جمشید فرجوندفردا از استان کردستان به عنوان عکس دوم انتخاب شده و موفق به دریافت تندیس جشنواره و جایزه به مبلغ 40 میلیون ریال شد.
- عکس «سفر» با موضوع گردشگری، اثر محمد صادق حسینی از استان فارس به عنوان عکس سوم انتخاب شده و موفق به دریافت تندیس جشنواره و جایزه به مبلغ 30 میلیون ریال شد.
- عکس «اشتراک گذاری» با موضوع آموزش و تحصیل، اثر محمد دهقانی از استان اصفهان نیز موفق به دریافت تندیس جشنواره و «جایزه ویژه نگاه به آینده» به مبلغ 100 میلیون ریال شد.

در نمایشگاه عکس «نگاه به آینده» که در خانه هنرمندان ایران برپاست، 95 اثر منتخب از میان 4983 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، به معرض نمایش درآمده اند که از یکم تا هشتم بهمن ماه 1397 پذیرای بازدیدکنندگان خواهدبود.
بنا به اعلام دبیر خانه جشنواره، همزمان با این نمایشگاه، آثار منتخب در 35 شعبه بانک آینده در 26 استان کشور نیز به نمایش درمی آیند و هنرمندان و مشتریان بانک آینده می توانند با حضور در شعب منتخب این بانک، از آثار به نمایش درآمده بازدید نمایند.
لیست شعب مذکور در سایت جشنواره به آدرس www.ba-festival.com قابل مشاهده خواهدبود.


برچسب ها: بانک آینده
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: