آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۲۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
برگزاری شب گذشته افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس تئاتر تهران با حاشیه همراه بود.بنا بر فیلم منتشر شده در فضای مجازی در بخشی از افتتاحیه صحنه هایی مبنی بر تک خوانی یک خواننده زن وجود دارد.اما روابط عمومی جشنواره در این باره اظهار کرد:«حاضران در سالن برنامه را با صدای همخوان ها شنیده و مشاهده کردند اما ظاهرا خروجی صدای پخش زنده تلویزیونی تنها از طریق یک میکروفون بوده و صدای هم خوان ها ضعیف شنیده شده است‌.»
به گزارش پایگاه 598، برگزاری شب گذشته افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس تئاتر تهران با حاشیه همراه بود.بنا بر فیلم منتشر شده در فضای مجازی در بخشی از افتتاحیه صحنه هایی مبنی بر تک خوانی یک خواننده زن وجود دارد.اما روابط عمومی جشنواره در این باره اظهار کرد:«حاضران در سالن برنامه را با صدای همخوان ها شنیده و مشاهده کردند اما ظاهرا خروجی صدای پخش زنده تلویزیونی تنها از طریق یک میکروفون بوده و صدای هم خوان ها ضعیف شنیده شده است‌.»
 
به گزارش «تابناک» امروز یکی از مراجع تقلید در حین درس خارج فقه که در مسجد اعظم قم برگزار شده به این حاشیه واکنش نشان داده و اظهار داشته اند: باید این ایام را گرامی داشت؛ اما توجه داشته باشیم این انقلاب، اسلامی بود و برای برقراری ارزش‌ها، نه اینکه به نام جشن انقلاب، ضد ارزش ترویج شود؛ اطلاع دادند که در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر عمل ضد ارزش انجام شده که مایه تأسف است.
 
آیت الله نوری همدانی در ادامه سخنانشان وضعیت معیشت مردم را هم بسیار نگران کننده دانسته و افزوده اند: این مردم جان دادند، خون دادند، چرا باید در رنج باشند؟، تا چه زمانی باید رنج بکشند؟ چرا به مردم رسیدگی نمی‌کنید؟ چرا مدیریت ضعیف است؟ چرا عده‌ای با کم‌کاری خودشان، مردم را نسبت به نظام و انقلاب بدبین می‌کنند؟ بروید به این مردم، به قشر ضعیف خدمت کنید؛ به داد مردم برسید؛ با پشت میز نشستن کار درست نمی‌شود؛ این تبعیض‌ها را بردارید.
 
البته امروز در این راستا وزیر فرهنگ و ارشاد توضیحاتی را در توییتر خود منتشر کرد و نوشت: «افتتاحیه جشنواره فیلم فجر برگزار شد. با گرامیداشت برخی هنرمندان و کلیپ تأثیرگذار در منقبت صدیقه اطهر (س)، در پایان نمایشنامه‌ای از چهل ساله سینما روایت شد و در پایان سرودی با عنوان سلام به چهل سالگی. جز صدای جمع‌خوانی به من نمی‌رسید. به دوستانم گفته‌ام قانون و شریعت معیار است.»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: