آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۵۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
شرکت بیمه پاسارگاد بیش از ۱۸ میلیارد ریال به سرنشین موتور سیکلت که در حادثه رانندگی در شهرستان دستجرد مصدوم شده بود خسارت دیه پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه 598، شرکت بیمه پاسارگاد بیش از ۱۸ میلیارد ریال به سرنشین موتور سیکلت که در حادثه رانندگی در شهرستان دستجرد مصدوم شده بود خسارت دیه پرداخت کرد.

بر اساس گزارش های دریافتی؛ یک دستگاه وانت پیکان که نزد شرکت بیمه پاسارگاد دارای بیمه‌نامه شخص ثالث و حوادث راننده بود در اثر برخورد با موتور سیکلت حادثه رانندگی را به وجود آورد که منجر به پرت شدن و شکستگی از ناحیه سر راکب موتور سیکلت شد. در این حادثه رانندگی که به علت عدم رعایت حق تقدم حین گردش به چپ در خیابان کاشانی برخوار در شهرستان دستجرد اتفاق افتاد، راکب موتور سیکلت به شدت مصدوم و از ناحیه سر دچار شکستگی شد. مصدوم به مراکز درمانی منتقل و در نهایت معالجات مثمر ثمر واقع نشده و دچار زندگی نباتی شد.

به‌ دنبال وقوع این تصادم پرونده‌ای در شعبه اصفهان شرکت بیمه پاسارگاد تشکیل و پس از تشخیص پزشکی قانونی از آن جا که میزان صدمات بدنی و آسیب های وارده به راکب موتور سیکلت بسیار زیاد بود میزان دیه وارده به این مصدوم طبق رأی مقام قضایی ۷۹۲,۸۳ نفر شتر تعیین شد که پس از انجام بررسی‌های لازم و با توجه به تعهد شرکت بیمه و ارزش ریالی هر نفر شتر در سال جاری، مبلغ ۱۸ میلیارد و ۲۸۰میلیون و ۷۷۳ هزار ریال دیه تعیین و در نهایت خسارت تعدد دیات از محل پوشش بیمه‌نامه شخص ثالث مقصر حادثه، از سوی شرکت بیمه پاسارگاد به حساب سپرده دادگستری شهرستان برخوار پرداخت شد.

گفتنی است پرداخت خسارت به مصدوم حادثه رانندگی هشداری است به رانندگان وسائل نقلیه تا در زمان تهیه بیمه نامه شخص ثالث به سقف تعهدات بیمه نامه خود توجه نمایند، چرا که اهمیت بیمه نامه شخص ثالث را می توان در این حادثه به وضوح مشاهده کرد.


برچسب ها: بیمه پاسارگاد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: