آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۷۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
سلبریتی‌ها و تولدهای لاکچری؛
موضوع تولد فرزند رامبد جوان در کانادا سوژه داغ این روزهای فضای مجازی است. عده‌ای این اقدام جوان را بر خلاف شعارهایی که در خندوانه می‌دهد دانستند و گروهی معتقدند این مساله شخصی است و نباید در آن دخالت کرد. بحث تولد فرزندان سلبریتی‌ها در خارج از ایران موضوع جدیدی نیست و در سال‌های قبل هم مطرح بوده است. به همین بهانه در این مطلب به بازیگرانی که فرزندانشان را در خارج از ایران به دنیا آوردند، خواهیم پرداخت.
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه 598، موضوع تولد فرزند رامبد جوان در کانادا سوژه داغ این روزهای فضای مجازی است. عده‌ای این اقدام جوان را بر خلاف شعارهایی که در خندوانه می‌دهد دانستند و گروهی معتقدند این مساله شخصی است و نباید در آن دخالت کرد.


بحث تولد فرزندان سلبریتی‌ها در خارج از ایران موضوع جدیدی نیست و در سال‌های قبل هم مطرح بوده است. به همین بهانه در این مطلب به بازیگرانی که فرزندانشان را در خارج از ایران به دنیا آوردند، خواهیم پرداخت.

شیلا خداداد
فرزندان: سامیار، ساتین
کشور محل تولد فرزندان: آمریکا
دلیل تولد فرزند در خارج از ایران: شیلا خداداد در مصاحبه‌ای با رشیدپور درباره تولد فرزندش در آمریکا می‌گوید: من این موقعیت را داشتم و خواستم به پسرم هم هدیه بدهم و نمی‌خواستم بعدا به من بگوید تو که می‌توانستی این امکان را برای من فراهم کنی، چرا نکردی و در حقم کوتاهی کردی.


مهناز افشار
فرزند: لیانا
کشور محل تولد فرزند: آلمان
دلیل تولد فرزند در خارج از ایران: مهناز افشار در پاسخ به این موضوع گفته است: پدر لیانا(یاسین رامین) متولد آلمان است و تصمیم گرفتیم که لیانا هم همانجا به دنیا بیاید.
 


فلامک جنیدی
فرزندان: حنا، میلان
کشور محل تولد فرزند: اسکاتلند
دلیل تولد فرزند در خارج از ایران: آیدین پوری همسر فلامک جنیدی در اسکاتلند زندگی می‌کند و به همین دلیل هم این بازیگر فرزنداشان را آنجا به دنیا آورد.سام درخشانی
فرزند: برکه
کشور محل تولد فرزند: کانادا
دلیل تولد فرزند در خارج از ایران: سام درخشانی در برنامه من و شما علت به دنیا آمدن دخترش در کانادا را این گونه شرح می‌دهد: من اقامت کانادا را دارم و یک هدیه ارزشمند را با تولد فرزندم خواستم به او بدهم و برای او عین یک امکان است که می‌تواند بعدها از آن استفاده بکند یا نکند. این به آن معنا نیست که من ایران را دوست ندارم چون من عاشق کشورم هستم.بنیامین بهادری
فرزندان: بارانا، بن‌ سان و شایمین
کشور محل تولد فرزند: محل تولد بن‌ سان فرزند دوم بنیامین در آمریکا است.
دلیل تولد فرزند در خارج از ایران: فرزندان اول و سوم بنیامین بهادری در ایران و فرزند دومش در آمریکا متولد شده‌ است. این خواننده درباره علت تولد بن سان در آمریکا نوشته بود که چون خانواده همسرش در آمریکا هستند و اساسا برای هر مادری راحت‌تر است که پیش خانواده خودش و در محیطی که احساس راحتی بیشتری می‌کند بچه‌اش را به دنیا بیاورد، خودم را مجاب کردم که بن سان در امریکا به دنیا بیاد.


فریبا نادری
فرزند: یارا
کشور محل تولد فرزند: کانادا
دلیل تولد فرزند خارج از ایران: فریبا نادری درخصوص هجمه‌هایی که بعد از تولد دخترش در کانادا ایجاد شد، بیان کرد: پدر یارا آقای طباطبایی چون خودشان اقامت کانادا را دارند دوست داشت که بچه‌اش هم پاسپورتی غیر از پاسپورت ایرانی داشته باشد. ما این امکان را به فرزندمان می‌دهیم که در آینده خودش تصمیم بگیرد که یک جای بهتری از نظر تحصیلی زندگی کند.


شاهرخ استخری
فرزندان: پناه، نبات
کشور محل تولد فرزند: بلژیک
دلیل تولد فرزند خارج از ایران: سپیده بزمی‌پور همسر شاهرخ استخری در بلژیک همراه با خانواده‌اش زندگی می‌کند و احتمالا علت تولد فرزندانش نیز به این خاطر است. همسر و دختران این بازیگر هم اکنون ساکن بلژیک هستند.


شبنم قلی‌خانی
فرزند: شاناکشور محل تولد فرزند: استرالیادلیل تولد فرزند در خارج از ایران: شبنم قلی‌خانی در سال ۹۲ به همراه همسرش برای ادامه تحصیل به استرالیا رفتند و دخترش همان جا متولد شد.روناک یونسی
فرزندان: مهرسام، مهراز
کشور محل تولد فرزند: کانادا
دلیل تولد فرزند در خارج از ایران: روناک یونسی در سال ۹۱ با محسن میری ازدواج کرد و به کانادا مهاجرت کردند.


رزیتا غفاری
فرزند: تاراکشور محل تولد فرزند: کانادا
دلیل تولد فرزند در خارج از کشور: همسر رزیتا غفاری که گریمور است برای ادامه تحصیل به کانادا رفت و فرزندشان نیز آنجا به دنیا آمد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: