آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۸۰۳۳
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
در روزهای گذشته انتشار ویدئویی از پزشک تبریزی در حال آوازخوانی برای بیماری که هیچ همراهی ندارد، در فضای مجازی خبر ساز شده است. ماجرا چه بود؟
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، ویدئوی اجرای زنده دکتر نوید مدینه‌ای در بیمارستان شهید مدنی تبریز در روزهای گذشته مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است و چند برنامه تلویزیونی نیز اقدام به پخش این ویدئو کرده‌اند تا بازتاب‌های این اجرا بیشتر و بیشتر شوند.

این پزشک با اجرای قطعه «آیرلیق» که از آثار فولکلور موسیقی آذربایجان است برای بیمارش که همراهی نداشت، در تلاش برای بهبودی اوضاع روحی وی برای ادامه درمانش بود و این موضوع بازتاب‌های مختلفی را برای این پزشک درپی داشت.

دکتر نوید مدینه‌ای در نخستین اظهارنظر رسمی درباره این ویدئو و پیشینه موسیقایی خود می‌گوید: «ویدئوی مورد نظر تنها برای خوشحال کردن یکی از بیمارانم به صورت کاملا دلی اتفاق افتاد و پس از انتشار آن در صفحه شخصی خودم، به یک باره به شدت در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت و خودمان هم از میزان توجه به این ویدئو شگفت زده شدیم.»

این رزیدنت بیماری‌های قلب و عروق می‌افزاید: «به هر حال شرایطی که در آن لحظه از تنهایی بیمارم دیدم باعث شد آن اتفاق بیافتد و از اینکه توانستم اندکی احوالات روحی بیمارم را بهتر کنم، احساس خوبی داشتم.»

مدینه‌ای با اشاره به سابقه هنری خود در حوزه موسیقی، گفت: «اولویت زندگی من تحصیلاتم در حوزه پزشکی است و سال‌های زیادی برای آن وقت و انرژی صرف کرده‌ام. ولی در کنار آن به دلیل علاقه قلبی‌ام به موسیقی ۵ سال سه‌تار زده‌ام. سه سال آواز ایرانی کار کرده‌ام و دوره کامل ردیف‌های موسیقی ایرانی را نیز گذرانده‌ام. چند سالی‌ست در حوزه پاپ شروع به کار کرده‌ام و به مرور در تلاشم با کسب تجربه در این حوزه بتوانم آثارم را منتشر کنم. به هر حال با توجه به وقت‌گیر بودن فعالیت‌ام در حوزه پزشکی تلاشم این است که در ابتدا تحصیلاتم را به حد اعلی برسانم و سپس در زمینه موسیقی به صورت جدی فعالیت کنم.»

ویدئوی این اجرا را در ادامه می‌بینید:
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: