آخرین اخبار
کد خبر: ۴۵۹۲۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
درسنامه «غناء و موسیقی» حاوی متن ۷۶ جلسه درس خارج فقه مکاسب محرمه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در موضوع غناء، موسیقی و رقص است. این اثر موضوع غناء و موسیقی حرام را تبیین می‌کند و زوایای آن را می‌کاود و با تطبیق دقیق مفهوم غناء و موسیقی حرام بر مصادیق آن، تکلیف متدینان و مراکز مسئول در این زمینه را روشن می‌کند.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از روابط عمومی انتشارات انقلاب اسلامی، درسنامه «غناء و موسیقی» حاوی متن ۷۶ جلسه درس خارج فقه مکاسب محرمه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در موضوع غناء، موسیقی و رقص است. این اثر موضوع غناء و موسیقی حرام را تبیین می‌کند و زوایای آن را می‌کاود و با تطبیق دقیق مفهوم غناء و موسیقی حرام بر مصادیق آن، تکلیف متدینان و مراکز مسئول در این زمینه را روشن می‌کند.

آیت الله شب‌زنده‌دار؛ از فقهای شورای نگهبان، آیت‌الله اراکی؛ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم مقیمی حاجی؛ دبیر همایش کتاب سال حوزه سخنرانان این مراسم هستند.

آئین معرفی این کتاب سه‌شنبه اول مردادماه از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ در مرکز تخصصی فقهی، ولی امر (عج) واقع در شهر مقدس قم، خیابان شهید عطاران، خیابان شهید مفتح، کوچه ۱۱، پلاک ۵ برگزار می‌شود.

side
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: