آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۱۲۴۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
فرشید اسماعیلی، هافبک تیم استقلال در دقیقه ۸۷ دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان و در حالی که نتیجه بازی مساوی بود، با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد که اخراج او باعث محرومیت اش از دربی تهران شده است.

به گزارش پایگاه 598، بعد از مصدومیت شیخ دیاباته و انتقال او به بیمارستان در بازی امشب در مسجدسلیمان، فرشید اسماعیلی نیز دربی را از دست داد.

به گزارش تابناک ورزشی،هافبک محوری و آماده تیم استقلال با دریافت کارت قرمز در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، دربی شماره 90 مقابل حریف سنتی و همشهری را از دست داد. فرشید اسماعیلی، هافبک تیم استقلال در دقیقه ۸۷ دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان و در حالی که نتیجه بازی مساوی بود، با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد که اخراج او باعث محرومیت اش از دربی تهران شده است.

بدشناسی اصلی اما در دقیقه ۳۶ رخ داده بود، جایی که شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد. مصدومیت دیاباته در حدی وخیم بود که او با آمبولانس از استادیوم خارج و راهی بیمارستان شد تا حالا حضور تنها مهاجم هدف استقلال در بازی با پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

استقلال هفته آینده باید در دربی تهران به مصاف پرسپولیس برود و در دیداری که میزبان خواهد بود، اسماعیلی و دیاباته را قطعا به همراه ندارد.

دوبازیکن کلیدی استقلال دربی را از دست دادند+عکس

دوبازیکن کلیدی استقلال دربی را از دست دادند+عکس

دوبازیکن کلیدی استقلال دربی را از دست دادند+عکس


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: