آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۴۰۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: از آقایان رئیسی، پرویز فتاح و سعید جلیلی برای حضور در برنامه 16 آذر دعوت شده که با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده ان شاءالله شاهد حضور این بزرگواران در دانشگاه تهران خواهیم بود.
به گزارش پایگاه 598، امین نوریان دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت وگو با فارس، گفت: پیش‌تر همانطور که مستحضرید از جناب آقای دکتر روحانی، رییس جمهور محترم برای حضور در دانشگاه در روز دانشجو و پاسخ به مطالبات کارشناسی و به‌حق دانشجویان و اساتید محترم دانشگاه دعوت به‌عمل آمده بود. اما از آنجایی‌که رییس جمهور محترم همچون رویه سابق خود مبنی بر بی‌توجهی به محیط دانشگاه و دانشجو، دعوت دانشجویان را نپذیرفتند، جامعه اسلامی دانشگاه تهران تصمیم گرفت که به سراغ مسئولین انقلابی و دغدغه‌مند برود.

 دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: معتقدیم مشکل ما از ساختار نیست، بلکه از کارگزار است. لذا ملاک و معیار جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در دعوت از افراد، میزان انطباق آن‌ها با شاخص‌های دولتمرد اسلامی بوده است.

وی ادامه داد: ازاین‌رو از آقایان رئیسی، پرویز فتاح و سعید جلیلی برای حضور در برنامه 16 آذر دعوت شده که با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده ان شاءالله شاهد حضور این بزرگواران در دانشگاه خواهیم بود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: