آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۴۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
فرمانده انتظامی "پردیس" از دستگیری ۹۷ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات و تخریب اموال عمومی در نا آرامی‌های اخیر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، سرهنگ "غلامرضا حسنوند" اظهار داشت: با توجه به اعتراضات هفته گذشته به افزایش قیمت بنزین و سوء استفاده برخی افراد فرصت طلب و اغتشاشگر که باعث تخریب اموال عمومی و بروز ناامنی در سطح شهرستان "پردیس" شده بود، دستگیری عوامل اصلی ناامنی‌های اخیر در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش میزان وی تصریح کرد: ماموران با کار اطلاعاتی گسترده ۹۷ نفر از عوامل اصلی و محرک اغتشاشات این شهرستان را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، متهمان را در عملیات‌های جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی از معرفی متهمان به دستگاه قضائی تا رسیدن به مجازات خود خبر داد و گفت: همکاری مردم با پلیس در معرفی و دستگیری اشرار و اغتشاشگران جای قدردانی دارد.

وی ضمن قدردانی از شهروندانی که صف خود را از صف آشوبگران جدا کردند، تصریح کرد: نیروی انتظامی با هرگونه آشوب و اغتشاش برخورد قاطع و قانونی می‌کند و افرادی که امنیت و احساس آرامش شهروندان را خدشه دار کنند، تحت تعقیب قضائی و پلیس قرار خواهند گرفت.


برچسب ها: اغتشاشات ، تهران
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: