آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۴۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت به مناسبت بزرگداشت روز ۱۶ آذر روز دانشجو را در پیامی تبریک گفت.
به گزارش پایگاه 598، محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت به مناسبت بزرگداشت روز ۱۶ آذر روز دانشجو را در پیامی تبریک گفت. متن پیام مدیرعامل بانک ملت به شرح زیر است:

بدون تردید دانش یکی از پیشران های اصلی توسعه و رونق پایدار است و تحول در کسب و کارهایی که ناشی از تغییرات آنی در نیازها و خواسته های مشتریان است امری ضروریست که بدون مهارت ورزی و کشف دانش ضمنی و نهفته کارکنان میسر نخواهدبود چرا که یکی از اساسی ترین مولفه های موفقیت سازمان ها در عصر جدید؛ بهره گیری حداکثری از کارکنان اثربخش دانشی و دانشکار است.

چنین نقش و جایگاهی موجب شده تا پیوند و وحدت صنعت و دانشگاه از راهبردهای اساسی و استراتژیک در جهت جاری سازی مفاهیم و مضامین دانش در نظام کسب و کار طرح شود و این مهم نیز بارها از سوی مقام معظم رهبری به عنوان عالی ترین مقام کشور مورد تاکید قرار گیرد.

امروز بانک ملت نیز به عنوان یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین نهادهای مالی و اقتصادی کشور، ضمن نقش آفرینی در جهت گیری های جاری کشور و حمایت همه جانبه از شعار سال مبنی بر رونق تولید، راهبردهای رشد و تعالی را از طریق توسعه توانمندسازی کارکنان و مدیریت استعداد و خبره پروری در دستور قرار داده که پیش بینی مشوق های متنوع و متعدد علمی برای کارکنان، بسترساز توسعه و تعمیق فضای علمی بانک بوده، بطوریکه بانک ملت را به عنوان سازمان علمی و دانش محور نزد ذینفعان بانک مطرح نموده که یکی از نتایج آن؛ پیشتازی در حوزه فناوری و خلق مزیت پایدار در شبکه بانکی کشور است.

مع الوصف به مناسبت بزرگداشت روز 16 آذر؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، روز دانشجو را که نقطه عطفی بر جنبش دانشجوئی و مصداق استقلال طلبی و آزادی خواهی و باور حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خود است و چنین تفکری جز هویت دانشجو و طیف فرهیخته کشور است را تبریک عرض می کنم چرا که این روز بزرگ مظهر آزادی و استکبارستیزی قشر فهیم و فرهیخته جامعه است و دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه نماد آگاهی رسانی و مبدأ تحول است. امیدوارم تفکر سازنده و انقلابی و بینش عمیق فرهیختگان و نخبگان کشور بیش از پیش درخدمت تقویت ستون های مستحکم انقلاب اسلامی باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: