آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۴۵۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
امام‌جمعه هشترود:
امام‌جمعه هشترود گفت: آزادی شیخ زکزاکی ضروری است و باید جوامع اسلامی در این خصوص تلاش کنند.
به گزارش پایگاه 598، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی رحیمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان هشترود گفت: شرکت در نماز جمعه و نمازهای جماعت اتحاد و وحدت مسلمین را به دشمنان نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه شرکت در نمازهای جماعت شان و منزلت مسلمین را بالا برده و در نزد خداوند مقام خاصی به خود اختصاص می دهند.

خطیب امام‌جمعه هشترود ادامه داد: کسانی در نماز جمعه و نماز جماعت شرکت نمی‌کند نمی‌داند که موقعیتی را از دست می‌دهد چون فرشتگان مقرب خداوند نیز آرزو دارند که در نمازهای جماعت روی زمین شرکت کنند. چون اهمیت این فریضه انقدر مهم است که خداوند ثواب پایان‌ناپذیری به فرد شرکت‌کننده در نماز جماعت و جمعه اهدا می‌کند.

امام‌جمعه هشترود در ادامه به شیخ ابراهیم زکزاکی اشاره کرد و گفت: ایشان دارای فردی باشخصیت و مسلمان نیجریه است که از بین نه فرزند خود شش فرزند خود را درراه ارمان مقدس نظام اسلامی هدیه کرده است.

وی ادامه داد:۲۵میلیون نفر را این فرد به دین اسلام دعوت کرده است و همه را نیز به مقام معظم رهبری مقلد نموده است و همه آن‌ها از دستورات و فرمایشات مقام معظم رهبری اطاعت می‌کنند.

امام‌جمعه هشترود از جوامع بین‌المللی خواست آزادی ایشان را در اولویت قرار داده و این‌چنین شخصی که هر چه دارد درراه دین و قران گذاشته است هرچه سریع‌تر آزاد شود. چون شیعیان نیجریه به رهبر خود علاقه داشته و آزادی ایشان را خواستارند.


برچسب ها: شیخ زکزاکی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: