آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۴۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
لایحه بودجه 99 در شرایط مقاومتی به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بدون توجه به شرایط و بدون اصلاحات ساختاری موردنیاز شرایط به مجلس تقدیم شده است. برنامه امشب «مناظره» به بررسی «اصلاحات ساختاری لایحه بودجه 99 » می‌پردازد.

به گزارش پایگاه 598، بودجه سال آینده کشور در شرایطی به مجلس تقدیم شده است که بسیاری از کارشناسان این بودجه را متناسب شرایط تحریمی کشور نمی‌دانند. در شرایط فعلی کشور که تحریمهای نفتی به شدت اعمال شده است؛ لزوم کاهش ولخرجی‌های ارزی شرکت‌های دولتی و کنترل هزینه‌های جاری کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این اصلاحات ساختاری در حال حاضر مهم‌ترین موضوع جوامع سیاست‌گذاری کشور است. موضوعی که هم بسیار نگران کننده و هم بسیار ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد رونق تولید، امشب برنامه مناظره ساعت 23 به بررسی «اصلاحات ساختاری لایحه بودجه 99» می‌پردازد.

مهمانان برنامه مناظره،دکتر زمانیان و آقای عبدالله زاده اقتصاددانانی که به عنوان کارشناسان مخالف که به وجود اصلاحات ساختاری در لایحه بودجه اعتقادی ندارند و آقایان لاهوتی نماینده مجلس و پازوکی اقتصاددان به عنوان موافقان وجود اصلاحات ساختاری در این لایحه هستند.

مردم می‌توانند سوالات و نظرات خود پیرامون این موضوع را از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۰۱۳ بپرسند.

«مناظره» به تهیه کنندگی علیرضا اسکندری کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که جمعه‌ها حوالی ساعت ۲۳:۱۵ و با اجرای مرتضی حیدری روی آنتن می‌رود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: