آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۷۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
ویروسی که شبکه‌های انگلیسی به جان مخاطبان می اندازند؛
در آخرین نمونه از این دست شایعات، شبکه «من و تو» عملیات چاله‌کنی جهت غرس نهال در کوه های آبیدر کردستان را چاله‌هایی برای دفن اموات عنوان کرد!
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، شبکه انگلیسی «من و تو» این روزها و همزمان با شیوع ویروس کرونا در ایران، در راستای القای ناامیدی در جامعه به منبع اصلی تولید شایعات و دروغ پراکنی تبدیل شده است. 

در آخرین نمونه از این دست شایعات، شبکه «من و تو» عملیات چاله‌کنی جهت غرس نهال در کوه های آبیدر کردستان را  چاله‌هایی برای دفن اموات عنوان کرد!

 

شرمین شریفی،  رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج روز چهارشنبه در پاسخ به شایعات مطرح شده اظهار داشت: « در انتهای پارک کودک و بدلیل بافت سخت زمین و همچنین تسریع در عملیات چاله‌کنی از بیل مکانیکی برای چاله کنی استفاده شده که یکی از شهروندان با انتشار تصاویری در فضای مجازی مدعی شد این چاله‌ها برای دفن اموات مبتلا به ویروس کرونا است که این ادعای کذب و غیر واقعی است.»

 

 

نکته جالب توجه آنجاست که این شبکه هیچ‌گاه پس از آشکار شدن دروغ های خود نه تنها تکذیبیه ای منتشر نمی کند بلکه حتی زحمت عذرخواهی از مخاطبان هم به خود نمی دهد!

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: