آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۸۴۸۶
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
محمد مهدی صادقی مدیر مرکز پژوهشی با عسل با ارسال نامه ای به عصر امروز مدعی شده است که راه درمان قطعی ویروس کرونا را کشف کرده است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز، یک طبیب سنتی با ارسال نامه ای به عصر امروز مدعی شده است که راه درمان قطعی ویروس کرونا را کشف کرده است.

محمد مهی صادقی در این نامه ضمن توضیح کامل که در ادامه می بینید شماره های تماس و آدرس خود را نیز آورده است که البته ما برای ملاحظات خبری تا حصوصل کامل از سوی مراجع ذیصلاح آنها را حذف کرده ایم.

به گزارش عصر امروز جای دارد که مسئولان وزارت بهداشت با رجوع به این ادعا و ملاحظه اسناد و مدارک آن در صورت صحت نسبت به تجویز راه حلهای ایشان اقدام نمایند تا از این را بتوانند به بیماران کمک نمایند.«یا من اسمه دواء و ذکره شفاء»

هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است (سوره مائده/32)

کشف درمان کرونا ویروس (COVID19) در 48 ساعت

از مرکز پژوهشی درمان ... به ... خبرگزاری ها

سلام علیکم
این مرکز پژوهشی از زمان شیوع ویروس کرونا (COVID19) ، با توجه به عدم وجود داروی قطعی، در صدد بدست آوردن راه حلی برای درمان بیماران مبتلا به این ویروس برآمدیم و از همان ابتدای کار، به نتایج فوق العاده ای دست یافتیم.

اولین بیمار کرونایی در تاریخ 15 اسفند 1398 با توجه به شدت علائم بیماری که در ایشان وجود داشت، طی 48 ساعت تمامی علائم سرفه های شدید، تلخی دهان، تنگی نفس، تب و لرز و ضعف عمومی برطرف شد.

پس از آن با تهیه یک پک به نام «پک کرونا مثبت» برای 50 بیمار مورد کارآزمایی تجربی قرار گرفت. نتیجه این کارآزمایی روی تک تک بیماران ظرف 48 ساعت پس از مصرف به طور معجزه آسا در آنها بروز کرده و به لطف خدا همگی آنها درمان شده اند.

خبر این موفقیت ها از همان ابتدا داخل وبسایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام شفاسنتر نیز درج شده است.

خدمت شما اعلام می داریم که با کارآزمایی های تجربی روی 50 بیمار کرونایی که مستقیماً در نرم افزار واتساپ (پل ارتباطی ما با آنها) به طور مستمر تحت نظر و مراقبت بوده اند، همگی ایشان طی 48 ساعت بهبود یافته اند. کلیه مدارک پزشکی و پیام های آنها به صورت صوتی و متنی موجود است. و آماده ارائه کلیه مدارک هستیم.

با توجه به تاکید وزارت محترم بهداشت بر کمک گرفتن از طب سنتی و اینکه این نحوه ایمن سازی در طب نوین تعریف می شود و پروپوزال های علمی مختلفی درباره تاثیرات عسل، ژل رویال و بره موم زنبورعسل در بالا بردن ایمنی بدن در منابع علمی دانشگاهی داخلی و خارجی موجود و مسلم است، برای رساندن این خبر به گوش مقامات تصمیم گیرنده و دلسوز، در قالب این نامه کوتاه مزاحمتان شده، مجدانه و ملتمسانه به منظور درمان بیمارانی که محتاج روش درمانی این بیماری منحوس هستند، از شما طلب یاری داریم.

برای هرگونه پاسخگویی و بیان روش درمانی توسط این مرکز، و همچنین اثبات ادعایی که داریم، کاملا آماده ایم و از ارائه هیچ مدرک و شواهدی که جمع آوری کرده ایم، واهمه ای نداریم. قابل ذکر است که ثبت اختراع عصاره گیری گیاهان دارویی توسط عسل این مرکز پژوهشی در WIPO سوئیس سال 2015 به ثبت رسیده و با کدهای بهداشتی 39/1026-4 و 39/1026-1 و 39/1026-2 از معاونت غذا و دارو نیز فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

محمدمهدی صادقی
مدیر مرکز پژوهشی درمان با عسل و فرآورده های زنبورعسل حکیم (قم)

www.ShefaCenter.ir

قابل ذکر است که اسناد ادعای جناب آقای صادقی در عصر امروز موجود می باشد و قابل ارائه به مسئولین امر می باشد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: