آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۸۵۹۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
استاندار تهران گفت از عدم تعطیلی کامل مترو تهران خبر داد و گفت: مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی به طور محدود فعالیت خواهند داشت.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: استاندار تهران گفت از عدم تعطیلی کامل مترو تهران خبر داد و گفت: مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی به طور محدود فعالیت خواهند داشت.

انوشیروان محسنی بندپی در جمع خبرنگاران در خصوص تعطیلی مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی اظهار داشت: با توجه به مطرح شدن موضوع تعطیلی مترو در ستاد ملی کرونا این موضوع مورد تأیید قرار نگرفت و مقرر شد مترو و ناوگان حمل و نقل عمومی به طور محدود فعالیت داشته باشند و مترو تهران به طور کامل تعطیل نمی‌شود.

محسنی بند پی با بیان اینکه تب سنجی در مبادی ورودی و خروجی متوقف شده است افزود: توقف تب سنجی به دلیل همکاری خوب مردم بوده است و مخابرات جهت برقراری تماس با مسافران جهت غربالگری اعلام آمادگی کرده است.

استاندار تهران عنوان داشت: برخی از اصناف غیر ضروری در صورت فعالیت و با توجه به اینکه تذکرهای قبلی را دریافت کرده بودند پلمب شده‌اند.

وی گفت: برای تشویق مردم جهت استفاده از خریدهای اینترنتی مشوق‌هایی در نظر گرفته شده چرا که خرید مردم از طریق آنلاین و بدون حضور در اجتماع گام مناسبی در کاهش ترددها محسوب می‌شود.

محسنی بندپی بیان داشت: تخت‌های نقاهتگاهی در تهران برای ارائه خدمت به مردم آماده هستند و در همین راستا ارتش ۲ هزار تخت و سپاه نیز ۵ هزار تخت نقاهتگاهی در تهران برای ارائه خدمت فراهم نموده است.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
حاج محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
0
0
درحالی که ادارات تهران تعطیل نیست وهبچ برنامه اجرایی جهت یک سوم حضور کازکنان درنظرگرفته نشده وعدم حضورکارکنان ازمرخصی آنان کم می شود، چنانچه تعداد قطارها کم شود،پس ماندگاری مردم درایستگاه بیشتر وتجمع افزایش می یابد عملا فاصله هاکمترمی شود وباموج بازگشت ازسفر وبه محل کار افزایش مبتلا مردم بالا خواهد رفت لذا باید حداقل به مترو توجه بیشتر شود نه کاهش یابد،همکاران زیادی ازکرج وشرق وغرب وجنوب و..هرروز بایدبه مراکز شهرمراجعه نمایند متاسفانه دستگاههاز دولتی هنوز درمرکز شهرهستند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: