خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      حدیث قدسی ❤️اى فرزند آدم همه چيز را براى تو آفريدم و تو را براى خودم آفريدم. ذکر روز پنج‌شنبه    ۱۰۰ مرتبه لا اله الا الله الملک الحق المبین      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۸۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
پس از وزرای کابینه الجزایر، رئیس جمهوری این کشور و کارمندان دفترش حقوق یک ماه خود را به کمپین مبارزه با کرونا اهدا کردند.
به گزارش پایگاه 598، ایسنا به نقل از خبرگزاری رسمی الجزایر، عبدالمجید تبون، رئیس جمهور این کشور و کارمندان دفتر او با هدف مشارکت در اقدامات ملی برای مقابله با پیامدهای بحران بهداشتی شیوع ویروس کرونا بر زندگی مردم، حقوق یک ماه خود را به کمپین مبارزه با کرونا اهدا کردند.

پیش از این نیز کابینه الجزایر از تصمیم اعضای آن برای اهدای حقوق یک ماه خود به کمپین مبارزه با کرونا خبر داده بود.
همچنین کابینه الجزایر چند روز قبل اعلام کرده بود، جهت دریافت کمک‌های مردمی برای مبارزه با کرونا، کد پستی و حساب بانکی ویژه این کمپین ایجاد شدند.

دفتر ریاست پارلمان الجزایر نیز گزارش داد اعضای آن تصمیم دارند بخشی از حقوق خود را به کمپین یاد شده اختصاص دهند و علاوه بر نمایندگان پارلمان برخی تجار و چهره‌های بخش‌های مختلف در این امر مشارکت کردند.

طبق گزارش وزارت بهداشت الجزایر، تا روز شنبه تعداد مبتلایان به کرونا در این کشور به ۱۲۵۱ تن رسید که از این تعداد ۱۳۰ تن فوت شده و ۹۰ تن بهبود یافتند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: