آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۸۹۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
شماره یک پولی که شاید بخاطر کرونا کسر شود را می‌خواهد
بیرانوند ترسیده که در صورت پایان فصل جاری با همین وضعیت، پول بازی هایی که انجام نداده را نتواند از پرسپولیس بگیرد. باشگاه آنتورپ برای جذب بیرانوند فعلا ۲۰۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده و تقریبا ۴۰۰ هزار یوروی دیگر بابت این انتقال به پرسپولیس بدهکار است.

به گزارش پایگاه 598، در حالی که در اکثر باشگاه های بزرگ دنیا بازیکنان حرفه ای بیش از پنجاه درصد حقوق خود را به باشگاه های شان بخشیده اند، و حتی در کشورهای عربی همچون عربستان هم کسر قرارداد تصویب شده ، اما ستاره های ایرانی که مانور تعصب می دادند حاضر به گذشت از باقیمانده دستمزد خود در فصل جاری نیستند.

تهدید عجیب و بی سابقه بیرانوند علیه پرسپولیس!


به گزارش تابناک ورزشی، علیرضا بیرانوند در تازه‌ترین مصاحبه خود باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده است؛ چنانچه مطالبات وی را پرداخت نکنند، می‌تواند کاری کند که باشگاه آنتورپ بلژیک مابقی طلب این باشگاه را بابت انتقالش به باشگاه بلژیکی پررداخت نکند. این دروازه بان ملی پوش در حالی چنین تهدیدی را مطرح کرده که حداقل در دو سال اخیر بیشترین دریافتی را از باشگاه پرسپولیس داشته و در فصل جاری نیز عملکرد چندان درخشانی از خود ارائه نداده است. حالا هم ترسیده که در صورت پایان فصل جاری با همین وضعیت، پول بازی هایی که انجام نداده را نتواند از پرسپولیس بگیرد.

بیرانوند در نیم فصل اول نیمی از بازی‌های پرسپولیس را به خاطر مسائل فنی نیمکت‌نشین بود، اما خیلی سعی کرد بازی نکردنش را به اختلاف شخصی گابریل کالدرون با خودش مربوط کند، اما بعد از آمدن یحیی گل محمدی هم اگرچه او مجدد به ترکیب اصلی راه پیدا کرد، اما باز هم به خاطر عملکرد ضعیف جایش را به بوژیدار رادوشویچ داد.

از آنجا که انتقال بیرانوند به باشگاه آنتورپ قطعی شده و ادامه بازی‌های لیگ هم در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است، شاید این دروازه‌بان دیگر فرصت بازی برای پرسپولیس را پیدا نکند و از این رو او به دنبال این است تا با دریافت همه مطالباتش راهی بلژیک شود. با توجه به همین مسئله بیرانوند با تهدید مدیران باشگاهش مبنی بر اینکه مانع پرداختی باشگاه آنتورپ به آن‌ها خواهد شد، قصد دارد مدیریت باشگاه پرسپولیس را برای پرداخت مطالباتش تحت فشار قرار دهد.

باشگاه آنتورپ برای جذب بیرانوند فعلا ۲۰۰ هزار یورو به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرده و تقریبا ۴۰۰ هزار یوروی دیگر بابت این انتقال به پرسپولیس بدهکار است. در واقع این رقم تقریبا دستمزد یک سال خود بیرانوند در پرسپولیس است که از قرارداد او یک فصل دیگر با سرخپوشان باقی مانده است. در این شرایط اگر قرار باشد بیرانوند در پرداختی باشگاه آنتورپ به پرسپولیس سنگ‌اندازی کند؛ به نوعی برای نهایی شدن این انتقال مشکل‌تراشی کرده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: