خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امام على عليه السلام: ✨گوش خود را به شنيدن خوبى‌ها عادت بده و به آنچه كه به صلاح و درستى تونمى افزايد گوش مسپار، زيرا اين كار، دلها را زنگار مى‌زند و موجب سرزنش مى‌شود.      
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۰۳۴۳
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
مرگ سارق هنگام سرقت سیم برق در کرمانشاهمعاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: شخصی که قصد سرقت سیم برق در یکی از نقاط شمالی شهر کرمانشاه را داشت به علت برق گرفتگی جان خود را از دست داد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایلنا، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار کرد: پس از تماس با پلیس ۱۱۰ مبنی بر شنیده شدن صدای انفجار و متعاقب آن قطع شدن برق و رها شدن جسد مردی حوالی پارک کوثر واقع در شهرک فرهنگیان فاز ۲ تیمی از ماموران در محل حضور یافتند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در تحقیقات مقدماتی پلیس مشخص شد پس از شنیده شدن صدای انفجار، برق منطقه نیز قطع و اهالی محل پس از خروج از منزل با پیکر بی جان جوانی ۳۰ ساله روبرو شده اند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: با توجه به وسایلی مانند انبر، سیم چین و … که همراه با شخص فوت شده بود مشخص شد که این فرد قصد سرقت از سیستم روشنایی پست زمینی برق را داشته که دچار برق گرفتگی شده است.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه همچنین با اشاره به حضور عوامل اورژانس در محل از تحویل پیکر فرد متوفی به پزشکی قانونی خبر داد.

وی در پایان به افراد توصیه کرد تحت هیچ شرایطی به سیم های برق زمینی و هوایی که دارای فشار قوی هستند نزدیک نشوند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: