آخرین اخبار
کد خبر: ۴۷۵۳۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
توییت جنجالی دورتموند‌، اولدترافورد را هدف گرفت
بعد از اعلام ماندگاری جیدون سانچو در دورتموند‌، باشگاه آلمانی برای نمک پاشیدن بر زخم منچستریونایتد از شبکه‌های اجتماعی استفاده کرد.
به گزارش پایگاه 598، جیدون سانچو پدیده انگلیسی باشگاه بوروسیا دورتموند ماه‌ها است که هدف شایعات نقل و انتقالاتی قرار دارد و به خصوص در هفته‌های اخیر شایعات درباره انتقال قریب الوقوع او به منچستریونایتد به اوج رسیده بود.

 

 

اما پیش از دیدار دیشب یونایتد مقابل کپنهاگن در یک چهارم نهایی لیگ اروپا ضربه سختی به امیدهای شیاطین سرخ وارد شد و میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند با رد این انتقال از ماندگار شدن سانچو در این تیم آلمانی خبر داد.

 

ولی بوروسیا دورتموند به همین بسنده نکرد و برای اینکه روی زخم منچستریونایتد نمک بپاشد به سراغ شبکه‌های اجتماعی رفت و با توییتی بی رحمانه ضربه‌ای سخت به این تیم وارد کرد.

 

 

دورتموند با منتشر کردن عکسی از سانچو در تمرینات این تیم نوشت: " خیلی دوست دارید این را ببینید! "

 

همانطور که انتظار می‌رفت این توییت باشگاه دورتموند واکنش‌های زیادی به دنبال داشت. یک کاربر در پاسخ نوشت: " این واقعاً بی احترامی است". کاربر دیگری که به نظر می‌رسد هوادار رقبای یونایتد است نوشت: " همیشه طرفدار دورتموند بودم".

 

 

نقطه شروع این ماجرا وقتی بود که مدیر ورزشی دورتموند، میشائیل زورک در یک کنفرانس خبری درباره سانچو صحبت کرد و گفت: " ما برای جیدون سانچو برنامه داریم. او فصل آینده برای ما بازی خواهد کرد. تصمیم ما نهایی است. به نظرم این جواب همه سوال‌ها را خواهد داد. ما تابستان گذشته دستمزد جیدون را تنظیم کردیم تا با پیشرفت و بهبود عملکرد او تناسب داشته باشد. بنابراین از نظر اصولی ما عملاً قرارداد او را همان زمان تا سال 2023 تمدید کردیم".

 

منبع: ورزش سه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: