خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      امیرمومنان علی(ع) ✨دنیا به هیچ یاری، وفا نمی‌کند.       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۱۲۲۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
هزاران معترض به عملکرد نخست وزیر رژیم صهیونیستی، مقابل اقامتگاه وی در قدس اشغالی تجمع کردند.
به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، در تداوم تظاهرات هفتگی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی، هزاران نفر شنبه شب مقابل اقامتگاه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل در قدس اشغالی تجمع کردند.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل» چند هزار نفر  شنبه شب مقابل محل اقامت نتانیاهو در قدس اشغالی و در اعتراض به فساد مالی وی و ناتوانی در مقابله با بیماری کووید-۱۹ تجمع کردند. تظاهراتی نیز هم اکنون مقابل اقامتگاه نتانیاهو در شهر ساحلی قیصریه و  برخی نقاط دیگر  در حال انجام است.

هفته گذشته نیز با وجود شیوع کرونا و هوای سرد در فلسطین اشغالی، مخالفان نخست وزیر رژیم صهیونیستی  به خیابان‌ها آمدند.مخالفان  نتانیاهو ن با وجود حاکم شدن سرمای زمستانی، در میادین مهم برخی شهرهای فلسطین اشغالی  تجمع کردند. «جنبش پرچم‌های سیاه» عامل برگزاری تظاهرات ضد نتانیاهو است.

تظاهرکنندگان خواستار استعفای نتانیاهو به دلیل فساد مالی، رشوه ، کلاهبرداری و ضعف در مدیریت در مواجه با کرونا هستند. چندی قبل پلیس رژیم صهیونیستی ۱۸ فرد را در اعتراضات یادشده نزدیک قدس اشغالی به اتهام اقدامات خرابکارانه دستگیر کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: