خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      پيامبر خدا صلى الله عليه و آله: ✨هر كه به گونه يا چهره شخص مسلمانى سيلى زند، خداوند استخوانهاى او را در روز قيامت خُرد كند و دست بسته محشور شود، تا آن كه به جهنم درآيد؛ مگر اين كه توبه كند. ذکر روز سه‌شنبه    ۱۰۰ مرتبه       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۱۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا (س) با اشاره به ساخت 10 هزار قبر ویژه به دلیل شرایط کرونا گفت:‌سالانه 20هزار قبر رایگان در اختیار شهروندان تهران قرار می‌گیرد.
به گزارش پایگاه 598، سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا  (س) در گفت‌گو با فارس، درباره اقدامات انجام گرفته در سازمان بهشت‌زهرا (س) جهت تدفین و تغسیل امواتی که در اثر کرونا فوت‌شده‌اند گفت:‌همه پروتکل‌ها از همان اوایل شیوع کرونا در سازمان بهشت‌زهرا (س)  انجام گرفت و سردخانه‌های لازم نیز در این راستا افزایش یافت و آماده‌سازی شد.

وی با بیان اینکه تا کنون 160 در سازمان بهشت‌زهرا (س) مبتلا به کرونا شده‌اند، گفت: همه این افراد بیماری آنها بهبود یافته و به محل کار حاضر شده‌اند و در حال حاضر چند نفر در قرنطینه به دلیل ابتلا به این بیماری در قرنطینه هستند.

مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا  (س) گفت: ماسک رایگان از ابتدای شیوع کرونا در میان مراجعین توزیع شده و 10 هزار قبر به صورت ویژه نیز به دلیل کرونا ساخته شده است.

 خال با اشاره به اینکه سالانه 20 هزار قبر رایگان در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد گفت:‌افراد تحت پوشش کمیته امداد،‌شهدا، نام‌آوران، ورزشکاران و هنرمندان از کسانی هستند که قبر رایگان برای آنها در نظر گرفته می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: