خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.             
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۲۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
هر بار که پرایدم را برای تعمیر نزد او می بردم، دستمزد بسیار اندکی از من می گرفت. به همین دلیل ارتباط بین من و آن تعمیرکار ادامه داشت تا این که از یک رابطه دوستی فراتر رفت و تقاضای بی شرمانه ای از من کرد. آن جا بود که ...

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خراسان: هر بار که پرایدم را برای تعمیر نزد او می بردم، دستمزد بسیار اندکی از من می گرفت. به همین دلیل ارتباط بین من و آن تعمیرکار ادامه داشت تا این که از یک رابطه دوستی فراتر رفت و تقاضای بی شرمانه ای از من کرد. آن جا بود که ...

این ها بخشی از اظهارات زن 35ساله ای است که به همراه دو نفر از دوستانش برای اعلام شکایت از مرد تعمیرکار وارد کلانتری قاسم آباد شد.

او درباره ماجرای این آشنایی خیابانی به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: 10سال قبل با جوانی بیکار و رفیق باز ازدواج کردم. «قربان» هیچ اهمیتی به زندگی نمی داد و مدام دنبال تفریح و خوشگذرانی بود.

تا این که دو سال بعد زندگی مشترکمان آغاز شد و در حالی صاحب یک پسر شدم که همسرم فقط پای بساط مواد مخدر می نشست و من مجبور بودم به هر طریق ممکن هزینه های زندگی را تامین کنم. در این میان همسرم به جرم خرده فروشی مواد مخدر دستگیر و روانه زندان شد.

با وجود این من اراده ام را از دست ندادم و همچنان کار می کردم. تا این که با پراید مدل پایینی که داشتم در یکی از شرکت های تاکسی اینترنتی به کارم ادامه دادم تا دست نیاز پیش کسی دراز نکنم.

حدود یک سال قبل برای سوار کردن یک مسافر به نشانی در شهرک غرب رفتم اما نمی توانستم نشانی دقیق مسافرم را پیدا کنم. وقتی با شماره تلفن همراهش تماس گرفتم فهمیدم که مسیر را اشتباه آمده ام. خلاصه آن روز وقتی «بابک» سوار خودرو شد، خودش را تعمیرکار خودروهای سبک معرفی کرد.

به همین دلیل گفت وگوی بین من و او گرم شد. زمانی که به مقصد رسیدیم از من خواست کاپوت خودرو را بالا بزنم تا او ایراد دیر روشن شدن خودروام را پیدا کند. روز بعد با من تماس گرفت و گفت حاضر است به صورت رایگان پرایدم را تعمیر کند.

من هم که درآمد زیادی نداشتم و تامین مخارج زندگی برایم سخت بود پیشنهادش را پذیرفتم. اگرچه تعجب کردم که شماره تلفن مرا چگونه به دست آورده است ولی بعد فهمیدم از تماسی که برای پیدا کردن نشانی دقیق منزلش با او گرفته بودم، شماره ام را ذخیره کرده است. بالاخره او پرایدم را تعمیر کرد و از آن روز به بعد ارتباط من و بابک ادامه یافت و صمیمی تر شد تا جایی که هر بار برای تعمیر خودروام دستمزد خیلی اندکی می گرفت اما من نمی دانستم او نقشه شومی را در سر دارد تا این که چند روز قبل وقتی برای آخرین بار خودروام را به تعمیرگاهش بردم به من گفت که برطرف کردن عیب خودرو حدود یک روز کار دارد.

من هم قبول کردم. به خانه بازگشتم ولی او چند ساعت بعد تماس گرفت و مدعی شد پرایدم را تعمیر کرده است. وقتی دوباره به تعمیرگاهش رفتم ناگهان تقاضای نامربوط و بی شرمانه ای از من کرد!

من هم که ناراحت شده بودم با دلخوری سوار خودروام شدم و از تعمیرگاهش بیرون آمدم ولی او از طریق واتساپ صوتی را برایم فرستاد و تهدید به آبروریزی و اخاذی کرد. نمی دانم او چگونه شماره تلفن دوستانم را پیدا کرده بود و از آن ها می خواست تا مرا برای رسیدن به خواسته شرم آورش راضی کنند، به طوری که دوستانم نیز از اذیت و آزارهای او در امان نبودند.

وقتی موضوع را با دقت بررسی کردم تازه فهمیدم که او با نصب مخفیانه یک دستگاه کوچک ضبط صدا، همه مکالمات من با دوستان و اطرافیانم را ضبط کرده بود. حالا هم به همراه دوستانم قصد شکایت از او را داریم اما ای کاش ...

شایان ذکر است، با صدور دستوری از سوی سرهنگ معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد) این پرونده به طور ویژه توسط کارشناسان و مشاوران زبده در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری مورد بررسی قرار گرفت.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: