خبرهای لحظه‌ای سایت 598 را در کانال تلگرامی ما به آدرس       https://t.me/www_598_ir بخوانید.      شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه تسلیت باد. خداوندا! از تو اعتقاد خالص و توحید را می خواهم، و این که در حالتِ خشم و رضا از تو بترسم و در حالت فقر و غنا اعتدال را رعایت کنم.       
آخرین اخبار
کد خبر: ۴۸۲۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
اعتراف صریح و آشکار دختر هاشمی رفسنجانی؛
عتراف صریح و آشکار دختر هاشمی تنها مهره پازل باقی مانده در دومینوی سیاسی فتنه 88 نشان می‌دهد که فتنه گران از سالهای گذشته خط سازش با غرب را در تمامی جبهه‌های رسانه‌ای و میدانی دنبال می‌کنند و جالب این است که این رفتار خود را به جریان رقیب و انقلابیون نسبت می‌دهند.
به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598-رضا احمدزاده؛ فائزه هاشمی چه در جایگاه خانوادگی و بعنوان دختر پر تنش و پر چالش هاشمی رفسنجانی بارها در حوادث سیاسی و در گیری‌های میدانی نقش خود را بخوبی ایفا کرده و امروز نیز به القابی مرتبط با فتنه و فتنه گران نیز منتسب و مشهور است و چه در جایگاه سیاسی به عنوان یک عضو حزب کارگزاران سازندگی از مهم‌ترین حامیان روحانی به شمار می‌رود و بارها نیز در دفاع از او به سخنرانی پرداخته است.

وی در جدیدترین گفت‌وگوی خود با یکی از رسانه‌های اصلاح‌طلب پرده از هدف بلندمدت خود و جریانات همسویش با غرب و خصوصاً آمریکا در فشار حداکثری به ایران برداشت:

فرزند هاشمی‌رفسنجانی در بخشی از گفت‌وگوی خود با سایت خبری انصاف نیوز با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا و شکست دونالد ترامپ گفت: «من یک جایی قبلاً هم گفته بودم که برای ایران دوست داشتم آقای ترامپ انتخاب شود ولی اگر یک آمریکایی بودم به آقای ترامپ رأی نمی‌دادم. فائزه هاشمی در پاسخ به سئوالی که از وی درباره چرایی تحلیلش مبنی بر بهتر بودن انتخاب ترامپ برای ایران سؤال پرسیده بود نیز گفت: «به خاطر همین فشارهایی که می‌آورد، بالاخره شاید یک تغییر سیاستی اتفاق بیفتد. مردم هر چه تلاش می‌کنند اصلاحات انجام بگیرد «مرغ یک پا دارد» و هیچ خبری نمی‌شود و برعکس مردم سرکوب می‌شوند، شاید اگر فشارهای آقای ترامپ ادامه پیدا می‌کرد، بالاخره ما مجبور می‌شدیم یک تغییر سیاست‌هایی را داشته باشیم. این تغییر سیاست‌ها حتماً به نفع مردم می‌توانست اتفاق بیفتد. دموکرات‌ها کمی شل و ول هستند. یعنی با آمدن دموکرات‌ها این موضع خطای ما بیشتر تقویت می‌شود، امیدوارم نشود ولی چنین چشم‌اندازی دارد.

در ریشه یابی مواضع دختر هاشمی رفسنجانی ذیلاً تذکر چند نکته ضروری و در روشنگری افکار عمومی بسیار مفید خواهد بود:

1- نگاهی به جریان مک فارلین و دیدارهای او با مقامات وقت ایرانی و مطالبی که به طرف ایرانی منتسب شده و تاکنون تکذیب هم نگردیده است نشان از ریشه دار بودن این درخواست فائزه رفسنجانی دارد.

2- همگی بیاد داریم که در یک پروپاگاندای رسانه‌ای، جریان اصلاحات و استحاله طلبان قبل و حین و بعد از امضای برجام چگونه منتقدان خود را با مواضع ترامپ همسان سازی کرده و انقلابیون و منتقدان را عاملان دونالد ترامپ در مخالفت با برجام در نشان دادند تا بتوانند براحتی مردم را در وادادگی خود در برابر غرب شریک و همراه نشان دهند.

3- امروز بر همگان مسلم شده است که برجام مرده متعفنی است که علیرغم مرگش خط سازش با غرب بسیار تلاش می‌کند تا ضمن حفظ این ننگنامه همچنان خود را در سطح اول خبرها نگه دارد و هم اینکه شکست برجام را به گردن منتقدان بیندازد.

یادمان نرود که اقایان حتی شعار نویسی روی موشک‌های مدافع امنیت و آرامش ملت در منطقه پر تنش خاورمیانه را هم مخل و از عوامل شکست برجام عنوان می‌کنند در حالی که واقعیت امر بر عکس آن چیزی است که می گویند. هم عامل انعقاد و هم عامل شکست برجام خودشان بودند.

4- اعتراف صریح و آشکار دختر هاشمی تنها مهره پازل باقی مانده در دومینوی سیاسی فتنه 88 نشان می‌دهد که فتنه گران از سالهای گذشته خط سازش با غرب را در تمامی جبهه‌های رسانه‌ای و میدانی دنبال می‌کنند و جالب این است که این رفتار خود را به جریان رقیب و انقلابیون نسبت می‌دهند. انقلابیون بارها متهم به همراهی با ترامپ در شکست برجام شدند در حالی که خود استحاله طلبانی همچون فائزه هاشمی امروزه بنا دارند که با وضوح بیشتری همراهی خود با غرب را به نمایش بگذارند زیرا چشم انداز انتخابات 1400 و شرایط سیاسی کشور حاکی از حذف ایشان از تمامی مناصب قدرت و خاتمه حیات سیاسی ایشان حداقل تا دو دوره آتی خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: