رهبر انقلاب در ابتدای درس خارج فقه:
اینها را هم مثل بقیّه‌ی چیزها از خدا بدانید؛ این را هم خدا میدهد. بله، کار خدای متعال بی‌حکمت نیست و رفتار ما، اختیار ما، و اراده‌ی ما در ایجاب رحمت الهی تأثیر دارد لکن بالاخره آنچه به ما داده میشود، از همه‌ی مکارم، از همه‌ی خوبی‌ها، از همه‌ی نِعَم -از جمله مکارم اخلاق- از طرف خدا است، خداوند تقسیم میکند؛ به شما یک چیزی میدهد، به دیگری یک چیز میدهد، به آن دیگری یک چیز [دیگر] میدهد.
گرامیداشت شیخ عیسی قاسم در قم؛
رهبر شیعیان بحرین: طلاب و روحانیون باید در مسیر امام خمینی(ره) و امام خامنه ای گام بردارند
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این مراسم: به مردم بحرین و شیخ عیسی قاسم بشارت می‌دهیم که هجرت ایشان به قم سرآغاز پیروزی مسلمانان بحرین خواهد بود.
آیت الله سید محمدمهدی میرباقری:
آمریکا ممکن است محاصره اقتصادی بکند، ممکن است علیه ما جنگ راه بیندازد، اما او تلاش می‌کند و شما پیروز می‌شوید!
جنگ را او در عراق به راه می‌اندازد تا شما را شکست دهد ولی شما پیروز می‌شوید. او در سوریه با شما می‌جنگد تا شما را زمین‌گیر کند، اما خودش زمین‌گیر می‌شود. این است معنی "آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند".
فروش عجیب کالاهای ضد اسلامی؛
فروش «پادری» و «فرش توالت» و «فرش حمام» با طرح قرآن در آمریکا!/ آمازون در برابر مسلمانان قرار گرفت + تصاویر
چندی پیش فروشگاه اینترنتی آمازون اقدام به عرضه «پادری» و «فرش توالت» با طرح های اسلامی نمود، هرچندکه این طرح با مخالفت جنبش های حقوقی مواجه گردید و فروشگاه آمازون را مجبور به توقف فروش این اجناس کرد اما با نگاهی به این اقدام می‌توان به خوی اسلام‌ستیزی حاکم بر جریانات اقتصادی آمریکا پی برد.
خواب ناظران بر اپلیکیشن های فضای مجازی؛
قرآن تحریف شده در «بازار»! + تصاویر
بجاست که بر روی نسخه های الکترونیکی در فضای سایبری نیز نظارت دقیق شود و این نمونه خاص، از «بازار» حذف شود. تحریفات و نواقص فراوانی در این اپلیکیشن قرآنی وجود دارد که در این فرصت تنها به چند نمونه به همراه نمونه کامل و صحیح در برابر بخش تحریف شده اشاراتی می کنیم؛ در این اپلیکیشن از بِ بسم الله اشتباه آغاز می شود و آیه اول قرآن که جزء اصلی سوره حمد است به شمار نیامده و آیه الحمدلله را آیه اول سوره مبارکه حمد در نظر گرفته است.
استاد سید محمّدمهدی میرباقری:
در مواجهه با تمدن غرب، کدام استراتژی را باید دنبال کنیم؟/ استراتژیِ انقلاب اسلامی درمقابلِ تمدّن غرب چه باید باشد؟
«سؤال این است که استراتژیِ انقلاب اسلامی درمقابلِ تمدّن غرب چه باید باشد؟ با این مدنیت مدرن که پیش روی ماست چه باید کرد؟ جواب‌های متفاوتی به این پرسش داده‌ شده است و رویکردهای مختلفی شکل گرفته است.
مروری بر بیش از نیم قرن مبارزه و خدمت آیت‌الله مومن؛
از شاگردی امام(ره) تا مباحثه علمی با رهبر انقلاب/ آیت‌الله مومن: بهتر از آقای خامنه‌ای برای رهبری نداشتیم؛ برخی خواص در فتنه خیلی بی‌انصافی کردند
رهبر معظم انقلاب در جلسه با نمایندگان ستاد کاندیداهای انتخابات سال ۸۸ در پاسخ به عدم پذیرش داوری و نظارت شورای نگهبان بر شکایات از سوی ستاد موسوی و کروبی، با قاطعیت پاسخ دادند: «اگر در این نظام نتوان به کسانی مانند آیات مومن و آقای جنتی اعتماد کرد، به هیچ فرد دیگری هم نمی‌توان؛ چرا که آنها برای بردن و آوردن کسی، دینشان را از دست نمی‌دهند. فقهای شورای نگهبان آدم‌های قرص و محکمی هستند که مو را از ماست می‌کشند»
حجت الاسلام سید هادی چاوشی کارشناس ارشد رسانه نوشت:
جوسازی‌های سایت انتخاب علیه جریانِ فکریِ و آیت‌الله میرباقری
این بار روزنامه ای یک شخصیت علمی را با ادبیات سخيف زیر سوال برده و دست پیش گرفته تا قبل از گرم شدن تنور تریبون نماز جمعه اش به خیالش گربه را دم حجله کشته باشد! یکبار گفتند اینها بیایند روی کار در پیاده روها بین زن و مرد دیوار می کشند. امروز میگویند اگه این آقا بيايد تلویزیون و هر چه تکنولوژي است را حرام میکنند و باید قاشق و چنگال را کنار گذاشت و با دست غذا خورد!
آزمون بزرگ برای مجمع تشخیص مصلحت نظام:
بازخوانی مواضع مراجع تقلید، علما، طلاب و مردم قم درقبال کنوانسیون پالرمو و FATF
یکی از مضرات این کنوانسیون این است اگر بخواهیم تحریم را دور زده و نفت بفروشیم مشخصات مشتری را از ما گرفته و با شناسایی آن ما را فلج می کنند و اگر ما اطلاعات مشتری را ارائه ندهیم شفاف سازی لازم صورت نمی گیرد.
آیت‌الله نوری همدانی:
ملت محکم‌تر از قبل پای انقلاب هستند
آيت الله نوري همداني مردم سالاري را شاخصه اصلي انقلاب دانست و ادامه داد: حضور پرشور و گسترده مردم حمايت از انقلاب، نظام و رهبري بود نه براي تاييد عملکرد بعضي از مسئولان چون مردم حقيقتاً از عملکرد اقتصادي و معيشتي و حتي فرهنگي مسئولان رضايت ندارند اما با حضور خود چشم فتنه داخل و خارج را کور کردند.
بررسی بخش‌هایی از خطبه فدکیه؛
شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها بهای زنده ماندن اسلام بود/  رابطه شکر با ازدیاد نعمت در خطبه فدکیه/ دلیل مخفی ماندن مزار فاطمه(س) چیست؟
خطبه‌ فدکیه با عبارت «الحمدالله علی ماأنعم» شروع می‌شود و خداوند می‌فرماید: «اگر شکر نعمت را به‌جا آورید، نعمت را برایتان زیاد می‌کنیم». به نظر می‌رسد مخفی‌ ماندن مزار حضرت‌ زهرا (س) و غیبت امام‌زمان (ع)، در نتیجه کفران نعمت امامت است.
حجت‌الاسلام عابدی:
چه کسانی مورد غضب صدیقه طاهره(س) بودند؟
حجت الاسلام احمد عابدی گفت: وهابیت برای اینکه دین خود را قوام ببخشند حاضرند احادیث را مخدوش کنند تا وهابیت سرپا بماند. یکی از این موارد بحث حدیث «فاطمه بضعه منی» است.
روحانیت پیشگام انقلاب و تکامل؛
بازخوانی حرکت جریانی روحانیت در تاریخ معاصر ایران
تمام آن چیز‌هایی که برای اعدام شیخ فضل‌الله نوری در دادگاه و قبل و بعد آن اعلام شد بهانه بود، آنچه باعث اعدام شیخ فضل‌الله نوری شد استعمار ستیزی او و اصرارش بر اجرای قوانین اسلام بود.
اخبار کوتاه