آتش در سفینه شیطان؛
شوک در پنتاگون! این بهترین تعبیری است که می توان از آن در توجیه رفتار مقامات وزارت دفاع آمریکا، آن هم پس از انفجار در ناو بونهوم ریچارد استفاده کرد! یک‌شنبه شب( به وقت ایران) برخی منابع غربی اعلام کردند که در عرشه یک کشتی بزرگ نظامی در منطقه سن دیه گو انفجاری رخ داده است.
برشی از خاطرات آیت‌الله فاضل استرآبادی؛
واکنش حسن روحانی به طرح سؤال نمایندگان مجلس از دولت در دهه ۶۰
از جمله‌ يادم‌ مي‌آيد كه‌ آقاي‌ دكتر حسن‌ روحانی‌ به‌ من‌ گفت‌: «آقای‌ فاضل‌ سؤالت‌ را پس‌ بگيری‌ بهتر است‌». من‌ هم‌ گفتم:‌ خير. من‌ حرف‌ دارم‌ و سؤالم‌ را پس‌ نمی‌گيرم‌.
سخنگوی قوه قضائیه:
در کشور فساد سیستمى نداریم/ حکم مهدی جهانگیری صادر شد/ تائید اعدام سه عنصر اصلی اغتشاشات آبان/ سیف و عراقچی بازداشت نیستند
در کشور فساد سیستمى نداریم اما اقتصاد ملى ما تحت تأثیر تحریم هاى ظالمانه و جنگ اقتصادى دشمن، برخى بى‌تدبیری‌ها و سوء مدیریت‌ها، سوء استفاده و اعمال مجرمانه برخى از سودجویان قرار گرفته است.
کیهان نوشت:
برجام چگونه سفره مردم را کوچک کرد؟
پنجمین سالگرد برجام فرصت مناسبی برای بررسی یک ادعاست. ادعای دولتمردانی که می‌گویند برجام به داد اقتصاد ایران رسید و اوضاع آشفته امروز نتیجه خروج آمریکا از توافق هسته‌ای است. آیا به‌راستی چنین بود؟
تأملی بر سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با نمایندگان مجلس؛
آیا رهبر معظم انقلاب با استیضاح رئیس جمهور مخالف است؟
بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار تصویری با نمایندگان مجلس یازدهم در خصوص عمل به وظایف دولت تا آخرین روز فعالیت قانونی، برداشت های متفاوتی را به دنبال داشت و عده ای از تحلیلگران معتقد بودند که این بخش از اظهارات رهبر انقلاب به معنای مخالفت ایشان با استیضاح رئیس جمهور تفسیر می شود.
فریاد حریف- منطق ظریف!
مظلوم‌نمایی در دقیقه نود
متاسفانه حامیان برجام بجای تغییر ریل گذاری خود و تلاش برای جبران خسارت ها، در پی آن هستند تا با مظلوم نمایی و کوچک نمایی نقش دولت در سیاست خارجی، مانع از دیده شدن مرگ برجام شوند.
دکتر سیدجواد هاشمی فشارکی، مؤلف کتاب فرهنگ موضوعی گام دوم انقلاب؛
از دولت موجود تا دولت مطلوب و موعود/ نقش مجلس بر دولت
مجلس شورای اسلامی به‌عنوان متولی اصلی اعمال قوه مقننه بوده و در کنار وظیفه خطیر قانون‌گذاری قوه مقننه، حق و تکلیف نظارت بر تمامی دستگاه‌های حکومتی، داشته و بر اساس اصل ۷۶ نیز حق تحقیق و تفحص در همه امور کشور را دارد.
رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با نمایندگان مجلس یازدهم:
مجادلات مردم را ناراحت می‌کند؛ همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم/ دولت‌ها باید تا روز آخر وظایف را انجام و امانت را با صورت وضعیت به دولت بعد بدهند
رهبر معظم انقلاب اسلامی با استناد به «بنیه قوی و ظرفیت‌های مادی کشور» و «توانایی‌هایی معنوی و ایمانی ملت» تأکید کردند: اطمینان داریم همه مشکلات موجود قابل حل است و مجلس باید با اولویت‌بندی مسائل، پرهیز از حاشیه‌سازی و نیز کار مخلصانه برای مردم در روند حل مشکلات، تأثیر محسوس بگذارد.
قلاده های طلا؛
راز افسارگسیختگی قیمت دلار در دادگاه مدیران بانکی متخلف/ ضعف در نظارت، علت اصلی تخلفات صورت گرفته
اولین جلسه دادگاه برخی از متهمان ارزی از جمله مدیران سابق بانک مرکزی دیروز در شرایطی برگزار شد که اتفاقات این پرونده خود گویای این مطلب است که باید علت مشکلات و نوسانات افسارگسیخته اقتصادی و ارزی را در داخل کشور و در سایه فقدان نظارت‌ها دانست نه صرفاً عامل خارجی یا تحریم.
مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع وزارت بهداشت؛
انجام تست‌های سرولوژیک ضروری نیست/ تعرفه آزمایش در بخش دولتی رایگان و در بخش خصوصی کمتر از ۵۹۰ هزار تومان
مدیر کل آزمایشگاه‌های مرجع سلامت وزارت بهداشت گفت: متوجه شدیم که برخی از آزمایشگاه‌هایی که مجوز از ما دریافت کرده بودند، استانداردها را رعایت نمی‌کنند. این آزمایشگاه‌ها با رعایت شیوه نامه‌های وزارت بهداشت، مانع تحمیل هزینه اضافه به مردم در خصوص آزمایش کرونا شوند.
کیف‌های جادویی؛
در اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزی از کیفی اعجاب انگیز رونمایی شد
اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزی در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) تهران به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار و از کیف اعجاب‌انگیز در این دادگاه برخی مدیران سابق بانک مرکزی رونمایی شد.
با وجود ادعاهایی مبنی بر موفقیت دولت، آمار چیز دیگری می گوید؛
۴ سال دوم هم میوه نداد!
حدود یک سال از عمر دولت تدبیر و امید باقی‌مانده و عملکرد ناموفق دولتمردان در مدیریت اجرایی کشور روزبه‌روز زندگی و معیشت مردم را سخت‌تر و تنگ‌تر کرده است. این روزها کابوس سکه ۱۰میلیونی و دلار ۲۲هزارتومانی دیگر تنها یک پیش‌بینی تلخ و وحشت‌آور نیست و از چند روز قبل در بازار طلا و ارز رسما این قیمت‌ها به‌عنوان رکوردهای تاریخی ثبت‌شده است
سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری آنلاین:
مصوبه‌ای درباره فیلترینگ اینستاگرام به شورای نگهبان نیامده/ از قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین حمایت می‌کنیم
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به برخی مصوبات برجای مانده از مجلس دهم که برای اصلاح به پارلمان در دوره یازدهم عودت داده شده است، تاکید کرد: شورای نگهبان هنوز مصوبه ای از طرف مجلس یازدهم برای بررسی و اعلام نظر دریافت نکرده است.
بی‌بی‌سی فارسی با تحریف موضوع سریال ضدایرانی «تهران» مطرح کرد:
پیام دوستی اسرائیل به ایران با حمله‌ نظامی به تاسیسات هسته‌ای!
بی بی سی فارسی در یادداشتی سعی می کند تا با استفاده از نوع شخصیت پردازی و فضاسازی های به کار رفته و همچنین نادیده گرفتن بخش مهمی از داستان سریال صهیونیستی «تهران»، پیام آن را مودت و دوستی میان ایرانیان و ساکنان سرزمین های اشغالی عنوان کند!
نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در در استان تهران؛
آخرین وضعیت بیمارستان‌های کرونا در «استان تهران»/کدام افراد باید به مراکز درمانی مراجعه کنند؟
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در استان تهران با بیان اینکه روند آلودگی بیماری در تهران به شدت زیاد شده است،گفت: توصیه می‌کنیم افرادبه جز در موارد اورژانس که تنگی نفس شدید دارند، به بیمارستان مراجعه نکنند و در این شرایط تنها به مطب‌ها و مراکز جامع سلامت مراجعه کنند.
علی نیکزاد:
آقای رئیس جمهور از اینکه در آخر دولت یاد ‎مسکن افتادید بسیار متاثر شدم/ گفتم به شما اطلاعات غلط می‌دهند
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رئیس جمهور از اینکه در آخر دولت یاد ‎مسکن افتادید بسیار متاثر شدم؛ از فرصت باقیمانده استفاده کنیم، مردم منتظر اقدام دولت و مجلس هستند.
آخرین اخبار