در سایه بی‌توجهی نهادهای مسئول به افکار عمومی؛
رسانه‌های بیگانه این روزها به جولانگاهی برای مجرمان و متهمان اقتصادی امنیتی تبدیل شده اند تا از این طرق مختلف بتوانند بر اعمال مجرمانه خود سرپوش گذارند و مردم را درگیر احساسات کنند؛ اقدامی که هوشیاری بیشتر نهادهای مسئول برای خنثی کردن چنین ترفندی را با استفاده از روشنگری‌های متقن و دقیق می‌طلبد.
آیا می‌توان در یک سال باقیمانده از دولت انتظار پایانی متفاوت داشت؟
از نقد عملکرد تا نقد بی‌عملی/ دولت روحانی با کارنامه‌ای تقریبا خالی به پایان کار خود سلام می‌کند
پیمانه عمر دولت روحانی در شرایطی در حال پر شدن است که این دولت هم با سرنوشت مشابه دیگر دولت‌ها سال پایانی خود را با مشاهده نارضایتی حامیان دیروزش سپری می‌کند. هرچند قیاس حجم نارضایتی‌ها در سال پایانی یک دولت، پیمانه روحانی را سنگین‌تر می‌کند اما او با کارنامه‌ای متفاوت از سایر دولت‌ها این شرایط را تجربه می‌کند. ا
مسئول پویش «طراحی ایده‌های نوآورانه برای ایمن‌سازی و برگزاری هیأت» مطرح کرد؛
صنعت ایمن سازی می تواند جایگزین مدل فاصله‌گذاری اجتماعی شود
«سید مجتبی شریعتی»، مسئول پویش «طراحی و راه‌اندازی ایده‌های نوآورانه برای ایمن‌سازی و برگزاری هیأت» با اشاره به ضرورت تقابل با مدل‌های پیشنهادی مدرنیته در مورد هیئت گفت: ما نمی‌توانیم صرفا با پرهیز کردن یا تبعیت از سازمان بهداشت جهانی فضا را مدیریت کنیم و نوآوری «فرآیند ایمن‌سازی هیئت‌ها» نتیجه همه این فرآیندها بود.
بی‌اثر شدن افزایش ۲۶ درصدی مزد!
تحریم معیشت کارگران!/ چرا حق‌مسکن ۳۰۰هزارتومانی ابلاغ نمی‌شود؟
نماینده کارگران در مذاکرات مزدی با انتقاد از عدم ابلاغ افزایش حق مسکن، خلف وعده دولت را غیرقابل قبول و التهاب آفرین توصیف می کند. حق مسکن ۳۰۰ هزار تومانی علیرغم گذشت بیش از پنجاه روز از تصویب در شورایعالی کار، هنوز در هیات دولت مصوب نشده است؛ این در حالیست که بعد از جلسه هفدهم خردادماه، وزیر کار وعده تصویب نهایی این افزایش قبل از پایان تیرماه را داد.
انجمن مردگان،
سرکرده گروهک تروریستی «تندر» چگونه دستگیر شد؟ / از اقدام ناموفق به بمب‌گذاری در حرم حضرت معصومه(س) و مجلس شورای اسلامی تا عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز
جمشید شارمهد، سرکرده گروهک تروریستی «تندر» که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد، در پی عملیاتی پیچیده، اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان(عج) قرار دارد.
آرزوی غربگراها برای پیروزی رکوردداران تحریم مردم ایران؛
ستادهای انتخاباتی «جو بایدن» در ایران راه اندازی شد!
ساختار حاکمیتی آمریکا- جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها- نقشه مشترکی را علیه ایران دنبال می‌کنند. هدف اصلی، خالی‌کردن دست ایران از مولفه‌های قدرت‌ساز است.
یادداشت وارده؛
سه نکته درباره فرمایش رهبر انقلاب مبنی ملاک بودن نظر ستاد ملی کرونا در عزاداری های محرم
ما همیشه در برابر ولایت مطیعیم و چشم گفتیم و نمونه اخیرش همین دعای عرفه که چند ساعت پیش از مراسم، از ستاد ملی کرونا گفتند لغوش کن و کردیم، هرچند خودی و ناخودی از این اطاعت امر، ناراحت شده و از ما گله‌مند شدند یا چیزی را نسبت دادند، اما حرف ما در برابر ولی فقیه بر پایه عقل و نقل، فقط یک کلمه است و آن هم "چشم" است
رهبر انقلاب در سخنرانی تلویزیونی عید قربان نکات مهمی درباره مسائل روز گفتند؛
در برجام خسارت فراوان به ما وارد شد/ کنترل قیمت‌ها؛ مسئله فوری/ برای شکست تحریم، باید خط تحریف شکست بخورد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح جمعه به‌مناسبت عید سعید قربان، در سخنرانی زنده تلویزیونی با ملت ایران سخن گفتند. رهبر معظم انقلاب در این سخنرانی تلویزیونی نکات مهمی درباره مسائل روز مطرح کردند از بحث تحریم و جریان تحریف تا برجام و مراسم محرم و مسائل مهم اقتصادی.
به مناسبت سالروز حادثه منا؛
بازخوانی فاجعه عظیم منای حج سال 1394 به روایت شاهد عینی و مصدوم حادثه + تصاویر
صدای ناله و شیون افراد برخی افراد جوان و حتی بزرگ‌سال بگوش می‌رسید. یکی زیارت عاشورا می‌خواند یکی دعای فرج. دیگر مسلمانان نیز به زبان خود چیزهایی می‌گفتند. گاه از شدت فشار و عطش صدای فریادی بلند می‌شد. گاه منجی مطلبیدند. گاه آل سعود را نفرین می‌کردند. برخی نیز چون من در سکوت کامل بودند...
جدیدترین اقدام غرورآفرین پاسداران انقلاب؛
۴ نکته مهم به بهانه رونمایی سپاه از «مزرعه موشکی»
مزرعه موشکی، تضمینی است نه فقط برای برداشته شدن سایه جنگ از کشور، بلکه برای به پناهگاه فرستادن نظامیان همان هایی که غربگرایان برای عکس یادگاری گرفتن با آنها سر و دست می شکانند.
به مناسبت سالروز شهادت سفیر أباعبدالله (ع)؛
چرا حسین (ع)، مسلم بن عقیل را به عنوان نماینده خود انتخاب کردند؟
در ۱۵ رمضان سال ۶۰ هجری امام حسین (ع) به جهت ارزیابی میزان پذیرش مردم کوفه، مسلم ابن عقیل را به همراه قیس ابن مسهر... به کوفه اعزام نمود و در حکم ماموریت مسلم ابن عقیل به مردم کوفه نوشتند: من، برادر، پسر عمو و شخص مورد اعتماد خاندانم، مسلم ابن عقیل را به سوی شما فرستادم.
جروزالم پست:
ایران بدون حمله نیز نظامیان آمریکایی را به پناهگاه می‌فرستد
خبرنگار شبکه خبری آمریکایی در گزارشی از برگزاری رزمایش جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پناه گرفتن برخی خلبانان جنگنده‌های «رافائل» مستقر در پایگاه هوایی «الظفره» در امارات متحده عربی اشاره کرد.
رهبر انقلاب در پیامی به مناسبت موسم حج:
دلها از غربت کعبه احساس غربت میکند/ این محرومیّت، کوته‌مدّت است و بحول و قوّه‌ی الهی دیر نخواهد پایید
موسم حج که همواره موسم احساس عزّت و عظمت و شکفتگی جهان اسلام بود، امسال دستخوش اندوه و حسرت مؤمنان و مبتلا به احساس فراق و ناکامی مشتاقان است. دلها از غربت کعبه احساس غربت میکند و لبّیکِ جداماندگان با اشک و آه در هم می‌آمیزد. این محرومیّت، کوته‌مدّت است و بحول و قوّه‌ی الهی دیر نخواهد پایید، لکن درس آن، که قدردانستن نعمت بزرگ حج است، باید ماندگار شود و ما را از غفلت برهاند.
ماجرای برجام و خسارت های آن؛
ظریف چرا باید مصدق می شد؟!/ رئیس گروهک نهضت آزادی:
تبدیل ظریف به مصدق، سناریویی بود که پس از شروع مذاکرات هسته ای، از سوی نشریات زنجیره ای غربگرا دنبال شد و این در حالی بود که مشی مصدق، سزاوار عبرت گرفتن بود و نه تجربه مجدد. در ادامه همین رویکرد اشتباه بود که معاون وزیر خارجه گفت "امضای جان کری تضمین است" و تیتر شرق در بحبوحه هشدار های صاحب نظران شد.
میلیونرهای قبح‌شکن اینستاگرامی؛
درآمد نجومی استایلیست‌ها و مدل‌های فشن از فروش برهنگی!
استفاده از مدل‌های بی‌حجاب با تقلید از فرهنگ اروپایی و غربی در فضای اینستاگرام چه در حوزه مد و لباس و چه در حوزه آرایش و زیبایی، این روزها دیگر عادی شده و صاحبان برندهای مختلف برای توسعه کسب‌و‌کار خود به این روش رو آورده‌اند.
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری؛
آخرین‌وضعیت پرونده اعضای هیأت‌مدیره «ساینا شیمی» و «پرند شیمی» در استان قم/ کنایه اسماعیلی به وزیر سابق مسکن
هفته گذشته یازده تن از اخلالگران نظام ارزی و کسانی که با قاچاق عمده ارز و طلا و خرید و فروش غیرمجاز، مرتکب اعمال مجرمانه شده بودند، محکومیت قطعی پیدا کردند.
آخرین اخبار