مطرح کرد:
سیدمقاومت گفت: حتی در آمریکا نیز ترس از فروپاشی اجتماعی و امنیتی و بهداشتی وجود دارد و جهان رو به سوی خرید اسلحه پیش رفته است؛ بنابراین در این شرایط، اوضاع کشورهای آفریقایی چگونه می‌تواند باشد؟
حسین شریعتمداری مطرح کرد؛
۱۰ نکته درباره قتل عام وحشیانه مسلمانان مظلوم هند
شواهد بسیاری حکایت از آن دارند که قتل عام وحشیانه مسلمانان مظلوم هند یک حرکت از قبل طراحی شده است که با حمایت دولت کنونی هند صورت می پذیرد. حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان با بیان این نکته به خبرنگار فارس گفت: دولت هند اگرچه در انجام این جنایت از تعصبات کور و نژادپرستانه هندوهای افراطی استفاده می‌کند ولی شواهد موجود نشان می‌دهد که ماجرا از نقطه دیگری مدیریت می‌شود.
قانونگذار آمریکایی:
ترامپ باید بابت کوچک‌نمایی تلفات حمله موشکی ایران عذرخواهی کند
قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا با وزیر خارجه این کشور بر سر پاسخ دولت این کشور به شیوع کرونا و همچنین ترور سردار سلیمانی مجادله کردند. شرمن از پامپئو خواست به نیابت از ترامپ بابت سخنانی که در آن تلفات نظامیان آمریکا در حمله موشکی ایران به عین‌الاسد کوچک‌نمایی شده بود عذرخواهی کند.
با همه‌گیر شدن کرونا؛
شمار مبتلایان به کرونا در آلمان به ۲۱ و در انگلیس به ۱۵ نفر رسید
وزارت بهداشت آلمان در حالی شمار مبتلایان به ویروس فراگیر کرونا در این کشور را ۲۱ نفر اعلام کرد که در انگلیس هم شمار مبتلایان به ۱۵ نفر افزایش پیدا کرده است.
بغداد الیوم عراق گزارش داد:
بلوکه دارایی‌های ۸۴ چهره و تشکل عراقی متهم به حمایت از تروریسم
کابینه عراق دارایی‌های ۸۴ چهره و تشکل متهم به حمایت از تروریسم را بلوکه و تاکید کرد که این اقدام بنا بر درخواست شورای امنیت عراق انجام شده است.
تیتر یک اسرائیل هیوم بعد از ترور «عِماد»: پرونده بسته شد
کدام سردار شب ترور «حاج‌عماد» در سال ۲۰۰۸ حضور داشت؟+عکس
۱۰ سال قبل (سال ۲۰۰۸) درنیمه‌شب چنین روزی، عماد مغنیه (حاج رضوان) فرمانده عالیرتبه نظامی حزب‌الله لبنان درحال خروج ازجلسه مهمی در دمشق به طرز ناجوانمردانه ترور شد. حاج‌عماد پس از انفجار خودرویی بمب‌گذاری‌شده‌ای که درحال عبور از کنار آن بود، به شهادت رسید.
ارتش پهپادی آمریکا مشغول جنایت در منطقه غرب آسیاست؛
اعترافات تکان دهنده اپراتور پهپادی آمریکا: گفتم کودک است گفت بمب را بینداز، سگ است!
«براندون بریانت» زمانی که در ارتش آمریکا هدایت‌گر پهپاد بوده در مصاحبه‌ای با «ایندیپندنت» و در توصیف کارهایی که مجبور بوده در ارتش آمریکا انجام دهد تصریح کرد: نظامیان آمریکایی «از نازی‌ها بدتر هستند». بر اساس این گزارش این سرباز آمریکایی به مدت ۶ سال در نیروی دریایی مشغول به کار بوده و در طول این دوره هدایت پهپادهای شکارچی را از پایگاهی در «لاس‌وگاس» بر عهده داشته است.
سخنرانی سالانه ترامپ به کشمکش بی‌سابقه بین جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها منجر شد
نمایش بدویت جنتلمن‌ها در کنگره/ پایان استیضاح و ادامه افتضاح دموکرات‌ها
سومین سخنرانی سالانه رئیس‌جمهور ترامپ صحنه‌های عجیب دیگری از قطبی شدن شدید رقابت دو حزب و همینطور شخصی شدن کینه‌های میان مقامات دو حزب را به نمایش گذاشت که البته از عوارض طبیعی به حکومت رسیدن شخصیتی پوپولیست است.
امنیت در جنوب‌غربی حلب؛
پس از گذشت سه و نیم سال اتفاق افتاد؛ «خان‌طومان» آزاد شد
خبرنگار شبکه خبری المیادین گزارش داد که ارتش سوریه در حمله‌ای برق‌آسا شهر خان‌طومان در حومه حلب را به کنترل خود در آورد. خان‌طومان در منطقه "جبل سمعان" در فاصله 10کیلومتری جنوب‌غرب حلب قرار دارد و به‌خاطر آن که به اتوبان حلب ــ دمشق نزدیک است از اهمیت استراتژیک برخوردار است.
هاآرتص: معامله قرن شکست خواهد خورد؛
خروش کرانه باختری در اعتراض به معامله قرن
مردم ساکن شهرهای مختلف کرانه باختری در رد «معامله قرن» دست به تظاهرات زدند و نظامیان صهیونیستی سعی کردند با گلوله پلاستیکی و گاز اشک‌آور معترضان را متفرق کنند.
جمعه استقلال در عراق؛
شرکت میلیون‌ها عراقی در تظاهرات ضدآمریکایی / انقلاب دوم عراق هم آغاز شد + عکس
خبرنگار المیادین از میدان التحریر گزارش داد که پیام این تظاهرات میلیونی ضد آمریکایی مردم عراق این است که گروه‌های مقاومت از پایگاه مردمی برخوردار بوده و فراکسیون‌های پارلمانی به تلاش برای اجرای تصمیم اخراج آمریکایی‌ها ادامه خواهند داد.
سایه شبح بر سر تل‌آویو؛
مأموریت انتقام از آمریکا برعهده یگان سرّی ۹۱۰ حزب‌الله است؟
یک شبکه قطری در گزارشی به معرفی یگان ۹۱۰ جنبش حزب‌الله پرداخت، یگانی سرّی با نیروهای نخبه و کارکشته که رژیم صهیونیستی فرمانده آن را «شبح» نامیده است.
از «کسی آسیب ندید» تا «ایرانی‌ها خطا نزدند»؛
افشای دروغ مقامات آمریکایی و اطلاعات درست سردار حاجی‌زاده پس از حمله به پایگاه عین‌الاسد/ پنتاگون پس از یک هفته پنهان‌کاری بالاخره بیانیه داد: جمعه از تلفات با خبر شدیم/ آیا سلبریتی‌های آمریکایی هم اسکار را تحریم می‌کنند؟!
ارتش آمریکا، بامداد - جمعه- اعلام کرد که در نتیجه حمله موشکی ایران در 8 ژانویه ( 18 دی) به پایگاه‌های محل استقرار نیروهای آمریکایی در عراق، 11 نظامی به خاطر ضربه مغزی تحت مداوا قرار گرفته‌اند.
اخبار کوتاه