آخرین اخبار
کد خبر: ۴۳۱۳۱۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲
رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: دادگاه عالی ورزش خیلی سریع دستور موقت را برای رفع تعلیق محرومیت پرسپولیس صادر می کند.
به گزارش پایگاه 598، روزبه وثوق احمدی درباره وضعیت شکایت باشگاه پرسپولیس به دادگاه cas اظهار کرد: باشگاه پرسپولیس از طریق استخدام یک وکیل سوئیسی پیگیر محرومیتش از دو پنجره  نقل و انتقالاتی است. اگر این باشگاه مشورتی بخواهد در آن صورت راهکارهای لازم را برای تعلیق محرومیتش به مسئولان پرسپولیس ارائه می دهیم.   

 او ادامه داد: صدور دستور موقت برای تعلیق حکم محرومیت جزء قوانین دادگاه cas  است و این دادگاه خیلی زود دستور موقت صادر می کند تا باشگاه پرسپولیس بتواند پیگیری های لازم را برای رفع محرومیتش انجام بدهد.

حکم تجدید نظر پرونده گولچ هنوز صادر نشده است 

وثوق احمدی درباره وضعیت پرونده گولچ گفت: رای پرونده گولچ مدتی پیش صادر شده بود و باشگاه پرسپولیس اعتراض خود به این رای را به دادگاه cas ارسال کرد تا در این دادگاه پیگیری شود. اطلاعی از زمان صدور حکم دادگاه تجدید نظر را ندارم.

پرونده های حقوقی تراکتورسازی در فیفا بسته شده است 

مسئول کمیته تعیین وضعیت بازیکنان درباره وضعیت پرونده های باشگاه تراکتورسازی بیان کرد:مسئولان این باشگاه اعلام کردند که پرونده های خود را در فیفا بسته و آخرین طلبش به حمزه یونس هم پرداخت کرده است. در حال حاضر منتظر هستیم تا فیفا این موضوع را تایید کند.

او در پایان خاطر نشان کرد:باشگاه های فوتبال به درستی از پرونده های خود در فیفا دفاع نمی کنند و مشکلاتی برای خود به وجود می آورند و فدراسیون فوتبال نقشی در این محرومیت ها ندارد. اگر لازم باشد  جلسه با مسئولان شورای حل اختلاف فیفا در مورد پرونده های باشگاه های فوتبال برگزار می کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: