آخرین اخبار
کد خبر: ۴۶۷۵۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۹
فرماندار شهرستان قشم گفت: برای کنترل مسافر در شرایط کنونی تا رفع کامل نگرانی، اسکله‌های گردشگری در شهرستان قشم تعطیل است.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، علیرضا نصری عصر امروز (ششم اسفندماه) در جمع خبرنگاران، افزود: اسکله‌های شیب دراز، کندالو، سهیلی، طبل، گورزین، گوران و لافت در جهت کنترل جمعیت گردشگر و برای جلوگیری از شیوع بیماری تعطیل است.

نصری بیان کرد: مردم می‌توانند با رعایت مراقبت‌های فردی، جلو گیری از شایعات و اجتناب از حضور غیر ضروری در اماکن عمومی با مسئولان در کنترل شرایط همکاری نمایند.

فرماندار شهرستان قشم اضافه کرد: در ادامه تدابیر پیشگیرانه و در پاسخ به درخواست مردم تا زمان کنترل بیماری و تثبیت اوضاع، اکیپ غربالگری بیماری در فرودگاه، اسکله‌های پهل_ لافت و شهید حقانی مستقر و تمام ورود و خروج‌های این مسیر‌ها را کنترل و سلامت مسافران را مورد سنجش قرار می‌دهند.

نصری تصریح کرد: این تصمیم در مرکز استان اتخاذ و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره بنادر و دریانوردی و سازمان منطقه آزاد قشم از روز چهارشنبه (هفتم اسفندماه) اجرایی می‌شود.

نصری با بیان اینکه همه دستگاه‌های شهرستان در آماده باش کامل هستند و به نهاد‌های خدماتی برای نظافت و ضد عفونی سرویس‌های بهداشتی و مراکز عمومی تذکر لازم داده شده، از مردم خواست اخبار را از مجاری رسمی دریافت نموده، بهداشت فردی را رعایت نموده و مانع شیوع شایعه در جامعه شوند.

وی همچنین ارائه آموزش‌های لازم توسط نهاد‌های مسئول، بهرگیری از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات معتمدین، دهیاران، شوراها، شورایاران و فعالین اجتماعی را ضروری ذکر کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: